Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen megszólítással illik...

Milyen megszólítással illik kezdeni az üzenőfüzetben, ha minden nap más nemű és korú napközis tanár van és nem is tudni, hogy éppen ki kezébe kerül majd?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Tisztelt tanárnő/tanár úr!"
2021. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelt Tanárnő / Tanár Úr! Én legalábbis így szoktam, ha mondjuk egy cégnek írok és nem tudom, hogy férfi vagy nő kapja a levelem. Meg van említve mindkét nem, vegye magára a megfelelőt.
2021. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
2021 van, már a Tisztelt Tanárnő/ Tanár Úr se jó mert mi van ha nonbinary lmbtq izé a tanár. Nekem van olyan munkatársam aki nonbinary és jelenetet rendez ha nőnek nevezik...
2021. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

3!

Hát,az a munkatársadra nézve szégyen. Attól, hogy másnak érzi magát, a biológiai neme nő marad. Ennyi. Akármit csináltat magával, akkor is nő marad haláláig. Ez van.


Ha nem tudja elfogadni, menjen pszichológushoz!!


Kérdező! Tökéletes lesz a Tisztelt tanárnő /tanár úr megszólítás.

2021. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

# akkor Tisztelt Tanító!


De aki ilyen miatt jelenetet rendezz, no comnent. Baromira nem érdekel ki kihez vagy mihez vonzódik, de aki ismeretlenül jelentet rendez és kikéri magának, az már túlzás.

2021. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tisztelt Tanár/tanárnő.
2021. szept. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én minden esetben az osztályfőnöknek címeztem, így "Tisztelt Tanítónő!".

Az, hogy délután mindig más van, egy dolog. De a gyerek ne csak du mutassa meg az üzenőfüzetet, hanem már reggel, amikor az ofővel vagy vmelyik osztálytanítóval találkozik.

2021. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En simán tisztelt vagy kedves Tanítók. Es ennyi
2021. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ebédelni már a napközis tanárral mennek, így neki kell tudnia, hogy kit engedhet ki.

Tavaly nem volt gond, letudtam Kedves X és Ynal, de most maradtam a #1 által javasolt formánál. Az of. egyébként is kiesett most a munkából személyes okok miatt egy időre, úgyhogy ez van.

Köszönöm a válaszokat!

2021. szept. 11. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!