Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Egyetértesz a gyerekek iskolai...

Egyetértesz a gyerekek iskolai maszkhordatásával?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek.
Ellenzem.
104 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
A lanyom kozvetlen padtarsa ma tesztelt 2x pozitivat, varjuk a pcr tesztje eredmenyet. Ha nem kapta el a gyerekem, az a kotelezo maszkhordas eredmenye.
2021. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%

Nálunk csak az hord maszkot, aki még köhécsel. Ami azt jelenti, jogy már nem beteg, de mint tudjuk a köhögés hetekig elhúzódhat. Covid előtt is létező dolog volt.


Nem szabad teszteltetni, mert így sosem lesz vége!

2021. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

"Nem szabad teszteltetni, mert így sosem lesz vége!"

Ezen hangosan felröhögtem.


Nálunk nincs kötelező maszkhasználat, de nem lenne ellenemre. Nem voltak ugyan még idén covidosak az osztálytársak, de egy felső légúti pestis már végigszaladt a sulin, amit el lehetett volna kerülni a maszkkal. De mivel nem volt covidos a gyerek, boldog boldogtalan beküldte iskolába, mert csaknemképzeljükhogyotthonmaradvele-nincsennyiszabadsága.

2021. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
59%

Igen!

Tavaly szeptembertől júniusig egyszer volt beteg. Az is megfázás volt.

Most mióta elkezdődött az iskola és nem kötelező a maszk 2x volt taknyos és egyszer köhögött. A többi gyerek az osztályban szintén. Most kirándulni voltak és azt a gyereket is vitte a tanár aki egész héten taknyos volt és lázas megint sorra dőlnek ki w gyerekek. Megérte..

Tehát nem az én gyerekem immunja a gyenge. Mindneki visz valamit otthonról.

2021. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

#3 én meg azokon nevetek, akik egy köhintés után rohannak tesztelni.


A legtöbb "fertőzött" nem is tudja, hogy az, de mivel most boldog, boldogtalant tesztelnek, láss csodát, növekszik a fertőzöttek száma.


Milyen érdekes, nem?

2021. okt. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Azzal értenék egyet, ha nem hangyap***nyi terembe lennének összezsúfolva, és a beteg gyerekeket otthon fognák a szülők!!!
2021. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Nem azért sok a beteg, mert tesztelnek boldog-boldogtalant. Ha boldog lenne, negatív lenne a teszt. Ha pozitív, akkor beteg, nem? Nem azért lett covidos, mert letesztelték! Amúgy meg nem tudom mikor tesztelnek nálatok gyereket, mert itt kb. akkor ha elviszed magánúton, és kifizeted, mert egyébként nem.
2021. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

#7 több ismerősöm úgy lett +, hogy "boldog". 😂 Semmi baja sincs mégis +. Nem köhög, nem tüsszög, mégcsak a hangulata sem volt rossz.


Na ez az, minek kell vinni szegény gyereket tesztelni. Mi lesz, ha tudja, hogy + (már ha valós).


Felesleges tesztelni. Ha beteg vagy maradj otthon és kúráld ki magad, mint régebben. Ehhez nem kell teszt.

2021. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Azt iskolámban szeptember elejétől kötelező mindenkinek a maszk. Én egyetértek ezzel. Ha emiatt nem kell digitális oktatásba mennie az osztályomnak akkor megérte.
2021. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%

8-as: Továbbra sem tudom, te melyik országban élsz, mert nálunk nem tesztelnek senkit. Ha beteg vagy, maradj otthon, ez a hozzáállás. És nem attól lesz valaki beteg, hogy letesztelik.

Amúgy meg az lenne az értelme a tesztelésnek, hogyha valaki pozitív, akkor ne járjon közösségbe, és ne terjessze. Persze ez mindenkinek a saját lelkiismeretérre van bízva, mivel ezt most már senki nem ellenőrzi.

2021. okt. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!