Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülő adhat tesi felmentést a...

Szülő adhat tesi felmentést a gyerekének?

Figyelt kérdés
Tegnap tesi órán becsípődött a derekam;az iskolába alig fogok tudni bevánszorogni. A doktornő csak 16-18 között rendel. Anyukám a mai napra adhat felmentést?

2021. dec. 2. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Adhat, de a tanár dönthet úgy, hogy nem fogadja el. Más kérdés, hogy ha láthatóak nem tudsz mozogni, épeszű tanár nem vonja kétségbe. Amúgy én be se mennék az iskolába így, nem tudom elképzelni hogy használna.
2021. dec. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Ha alig tudsz bevánszorogni,annyira fáj, akkor az ágyból hogy keltél ki?


Egyébként a tanár dönti el, hogy a felmentést elfogadja-e vagy sem. Anno nekünk az iskolában felmentés ellenére is át kellett öltözni, aztán csatlakozni az órához attól függően, hogy mi a felmentés tárgya. Például ha valakinek el volt törve a karja, attól még futni tudott vagy olyan tornát végezni, ahol nem kellett terhelni a kezét. Ha valakinek olyan gondja volt, mint pl neked, azt meg küldték bemelegités után a tesi helyettesel gyógytornára.

2021. dec. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Fiam a térde miatt alig bírt vánszorogni, én vittem akkor szakrendelésre másnap reggel, mivel a háziorvos oda irányított.

Ha el tudsz menni suliba nincs nagy baj...ha nem, akkor orvos!!!!!

2021. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Ha el tudsz menni suliba nincs nagy baj..."


Az öcsém egyszer napokig törött lábbal ment iskolába, mert ugyan nagyon fájt neki, de rá tudott állni, ezért nem gondolták, hogy baj van. Én meg részleges vállizom-szakadással voltam el hónapokig, utána jól le is cs.szett a doki, hogy miért nem jöttem hamarabb. Több, mint fél évig jártam utána gyógytornára, még utána is kellett volna, csak közbeszólt a Covid.


Szóval attól, hogy a kérdező be tud menni a suliba, igenis lehet baja.

2021. dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Én most írtam úszásból. Aztán ha nem fogadja el, mit csinál? Mivel úszáscuccot nem visz, nem fog tudni úszni. Igazolatlant vagy egyest ad? Csak nem.
2021. dec. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Igazi idióta vagy. Méghogy nincs nagy baj, ha el tud menni a suliba. Röhögnöm kéne, ha nem lenne egyben szomorú is, hogy vannak ennyire buta emberek, mint te.
2021. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!