Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit kell vinnie iskolába...

Mit kell vinnie iskolába magával egy általános iskolásnak, és mit egy középiskolásnak a táskában?

Figyelt kérdés
Értelemszerűen a tankönyveken, füzeteken kívül. Mik azok, amiket általánosban alsóban vinni kell, de felsőben, vagy középiskolában már nem, és mik azok, amiket inkább felsőben/középsuilban kell vinni még magával? Össze írhatóak egy listában? Ki hogyan tudja összehasonlítani? Mik az eltérések?

2022. ápr. 21. 19:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Kell a színes ceruza középsuliba is. Én külön tolltartóba vittem azokon a napokon, amikor volt rajz óra.
2022. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%

Gimiben színesceruza?

Na ne röhögtess...igen.

Gimiben a tanárt azt sem érdekli ott vagy-e nem hogy még meg is mondja mivel oldd meg a feladatot.

2022. ápr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

Én nem tudom ti milyen gimibe jàrtatok...nekünk kellett. Nem is problémáztunk sose ezen.


Vagy lehet most te összekevered a gimnáziumot, a szakmunkás képzővel ahova te jàrtál? Ott elhiszem, ha nem érdekelte a tanàrokat, hogy ott vagy r vagy sem.

2022. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%
Neharagudj de nem szakmunkásképzőbe jártam. Mellesleg a gimi ahova jartam benne van az ország top10 legjobb GIMNÁZIUMában.
2022. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Aha..Akkor majd elhiszem, hogy ott leszarják, hogy ott vagy e vagy sem :D
2022. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a Fővárosi Fazekasba jártam, és néhány tanárnál tényleg ez volt az érzésem, hogy nem érdekli. Azokat akarja tanítani, akiket érdekel a tárgya, a többiek meg csináljanak, amit akarnak. Valahogy úgy, mint az egyetemen.
2022. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
Mindenhol van ilyen tanár, nálunk is volt egy-kettő ilyen, de a többséget érdekelte mi van velünk. Az angol tanárom pl rendszeresen megkérdezte, mi van velem, ha többet hiányoztam, vagy amikor a mentő vitt el, utána amikor már mentem suliba akkor is.
2022. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy megkérdezte mi van veled ha a mentő vitt el xdd
2022. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
62%
A saját osztályfőnököm pl nem kérdezte meg. Se a pótosztályfőnök, pedig neki lett először szólva. A többi tanár igen. Mondom, hogy mindenhol van egy- kettő aki leszar, de nem mindegyik ilyen.
2022. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nálunk alsóban lehetett mindent benn hagyni, felsőben és gimiben cipekedni kellett. Gimiben amúgy tanárfüggő, de nekünk fizikán, kémián és törin kellett színes ceruza, rajzon két éven keresztül csak grafitot és szenet használtunk. Matekon meg órán grafit, de a házit mindig tollal kellett írni. A töri tanárnál csak egy bizonyos vonalvastagságú, árnyalatú kék golyóstollat lehetett dolgozatnál használni, aki másmilyen használt, az kapásból egyest kapott, hiába tudta a törit.

Felsőben atlasztok, körző, vonalzók, kellettek. Gimiben ugyanez, plusz számológép és függvénytáblázat. Alsóban nekünk volt szorobánunk, de csak hétvégén vittük haza a házihoz.

2022. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!