Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Milyen munkát lehet vállalni...

Milyen munkát lehet vállalni ha nyári szünetre nincs, vagy csak pár hét felügyelet van a gyerekre?

Figyelt kérdés
Egyedüllálo anyák túlélése érdekelne csak.

2022. ápr. 28. 11:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%
Egyedülálló anya vagyok kettővel, de van 3 hét szabim félrerakva, az apjuknak is kétszer két hét láthatása, van négy nagyszülő, és vannak táborok meg home office.
2022. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Azt írja ne írjon olyan, aki körül több ember van.


Éjszakai raktározást, vagy felveszel bébiszittert éjszakákra(úgy olcsóbb, mert a gyerek alszik) te meg elmész fesztiválmelókra takarítani..


Nem sok van az a helyzet, és ebben még az sincs benne, hogyha esetleg beteg a gyerek.

2022. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 8 hét iskolai nyári napközi ügyelet van, ingyen. Egy hetet meg már csak kiadnak bármilyen munkahelyen, ami nem kifejezetten balatoni turizmus. Így maradna max 2 hét, amit meg kellene oldanom. De nekem simán adnak havi 1 hét szabit nyáron, ha kérek.
2022. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%
13as, ez melyik település? "Nálunk 8 hét iskolai nyári napközi ügyelet van, ingyen."
2022. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Valami olyat ahova tudnád vinni a gyereket. Pl takarítasz háznál, bébiszitterkedés, akkor legalább lenne társasága is. Vagy milyen végzettséged van egyáltalán, mi az ami érdekel?
2022. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
#14 Gyálon van, ha annyira érdekel, és előkotortam a papírt, és hazudtam, mert 9 hét. Elvileg minden önkormányzatnak biztosítania kell a nyári ügyeletet. Nyilván nem Siófokon pancsikálnak, csak az iskolaudvaron ugálóköteleznek, de pályáznak mindig Erzsébet programban, kapnak is rá pénzt, és egész jópofa programokat is kitalálnak, strandon meg lovagolni is voltak heti 1 napot.
2022. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben is van majdnem egész nyárra. Június végéig eleve a suliknak kellett biztosítani, utána meg a központi augusztus végéig: [link]
2022. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem konkrétan engem érint a probléma, de fogorvos vagyok, az asszisztensnőm behozza magával a gyerekét. Van külön orvosi szoba, ahol van asztal, külön wc, nem zavar senkit és bármikor rá tud nézni az anyja. Ez a “miliő” elég sok fogorvosi rendelőről elmondható nagyjából csak a rendelőintézetet leszámítva, szerintem más is rugalmas ennyire, mint én, hiszen senkit nem zavar.
2022. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A legtöbb multis és sok állami irodai munkánál is van már home office lehetőség.
2022. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia! GyMS-megyei kisváros. Itt az iskola és a családsegítő szolgálat is szokott pályázni Erzsébet táborokra (napközis táborok). A suliban 2 szokott lenni - idén is ennyi lesz, csak a dátumokat nem tudjuk még. A családsegítős időpontok már meg is vannak. Sajna idén csak kettő... az elmúlt években 4-5 is volt, gyakorlatilag a nyári szünet nagy részét meg tudtuk oldani ezekkel. Az iskolai ingyenes volt, a családsegítős pedig jelképes összeg. Idén pl. a "horrorisztikus" heti 2000 forint. Ezért az összegért napi négy étkezés, jó kis programok, heti egy buszos kirándulás.

Szóval mi szerencsések vagyunk, kvázi nagyszülői segítség nélkül - ami nincs - meg tudjuk oldani a nyarat.

Esetleg felétek nincsenek ilyen lehetőségek?

2022. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!