Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 éves vagyok,2 gyermekem...

36 éves vagyok,2 gyermekem van. A fiú 7.5 éves, a lány 2 éves. Nem tudom megoldani a gyerekek felügyeletét a munkába járásnál. Szerintetek merjem vállalni a 3. gyereket, csak azért, hogy itthon tudjak maradni velük? Krisztina.

Figyelt kérdés
4 műszakba tudnék visszamenni dolgozni. A férjem is 2 műszakba jár.+a 78 éves nagymama is velünk él,aki ápolásra szorul. Zala megyei faluba élünk.
2014. jún. 26. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem erős az, hogy valakinek azért kell megszületnie, mert azt mondták a gyakorikerdesek.hu-n....


Vagy épp nem megszületnie.

2014. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
És a 3. picire ki vigyázna,ha már vissza kell menned dolgozni?
2014. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor már főállású anya lenne, nem tudom van e még ilyen...erre a kérdésre mit lehet válaszolni? Nem ismerünk, ezt neked kell tudnod...egyet tudok csak azért nem szülnék még egy gyereket h otthon legyek
2014. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

akkor szül egy 4.-et és így tovább.

barátnőmnek azért va 4 gyerek mert nem akar melózni...

röhely

2014. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
Semmi képpen. És majd a 3at, hoyg fogod megoldani, másrészt ennyi idősen már egyébként sem kéne gyereket vállalni.
2014. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

az a baj ezzel, hogy ha majd mikor 50 évesen se tudsz visszamenni dolgozni a 8 gyerek miatt, akkor már nem fogsz tudni szülni egy 9. gyereket.


de az elgondolás mindenképpen jó. már csak azért is mert gondolom azért kéne visszamenned a 2 évesed mellől dolgozni, mert nem elég a gyes amit kapsz. így hát akkor feltételezem az egyel több csp meg pont elég lesz 4 ember helyett 5 embernek!

ja nem, mégsem! úgy 3 gyerek fog éhezni!

2014. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű kérdés....!

Szerintem ne!

2014. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Csak akkor vállalj 3. babát, ha azt Ti is szeretnétek. Kényszerből ne szülj.


Nekem egy kolléganőm vállalta be kis korkülönbséggel a 2. babát (mindenféleképpen szerettek volna csak később), mert a főnököm közölte vele, hogy most (mármint akkor) nem tudja visszavenni és inkább szüljön még egy gyereket.

2014. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
keress masik munkat.azert ne szulj meg egyet mert nincs ki vigyazzon a gyerekekre.mert ha lesz meg egy baba 3 ev mulva ugyan ugy meg kell old valahogy a gyerekek felugyeletet.
2014. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

egy gyerekre vagyni kell. onmagaert. nem pedig azert, mert atmenetileg jo megoldasnak tunik. de csak ugy tunik...


off: legy ovatosabb es maskor ne add meg a teljes neved. tudod, ez itt az internet es sokan sokfelere hasznaljak.


drukkolok, h talaljatok mas "megoldast"

2014. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!