Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mikor szoktátok megvenni a...

Mikor szoktátok megvenni a tanszereket?

Figyelt kérdés
Én vasárnap rendeltem meg. Valahogy így nyugodtabb vagyok, hogy le van tudva.
2022. jún. 21. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Augusztusban
2022. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Augusztusban. De mióta minden gyerekem kap tanszercsomagot, amit az évzárón adnak oda, szeptember első napjaiban vesszük meg még hozzá azt a pár apróságot, ami úgy tűnik, hiányzik mégis.
2022. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%

mi is augusztusban. kb. évnyitó előtt 2-3 héttel. van más, több, jobb dolgom is, mint hogy nyár elején ezzel foglalkozzak. szerencsére az árakat nem kell néznünk, úgyhogy nem aggódom ha addigra lefosztják az olcsó cuccokat.


te amúgy konkrétan min aggódsz, mit nem kapnál meg később? miről maradsz le?

2022. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Augusztusban. Mindent meg lehet kapni akkor is, ilyenkor még nem foglalkozom vele.
2022. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én már augusztusban nem akarok ezzel foglalkozni.

Nem olcsó cuccokat vettem, de nem is a legdrágábbat.

2022. jún. 21. 13:15
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Én júliusban szoktam. A tanszerlistát már ideadták az évzárókon, azon rajta van a főbb információ, de szeptemberben is lesz egy kör, mert addigra eszükbe jut, hogy mi kell még...

3 gyerek összes cuccát, ceruzájat, filctollát, logikai készletét stb. feliratozni sem kis idő, így viszont nyugiban megcsinálom és nincs kapkodás, nincs bolti tömegnyomor. Elég nekem a cipők beszerzése augusztus végére, mintha egy százlábút próbálnék öltöztetni... 😅 Így a kiadásokat is jobban el tudom osztani.

2022. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A táska kivételével augusztus utolsó hétvégéjén Müller szombaton. 15% kedvezmény, és nagyon szeretjük a Müller minőségi termékeit.

8 éve így csináljuk.

Ráadásul még meg sem kaptuk a jövő évi tanszer listát, csak holnap lesz tanévzáró.

2022. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Idén is aug. elején fogom
2022. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig augusztus elején, közepén kaptam a tanszereimet, később én is akkor vettem.
2022. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Évzárón meg szoktuk kapni a listát, én minél előbb megveszem, mert papírboltos ismerősöm mondta, hogy minden évben augusztusban emelnek, június végén még előző szezon áron kapom a tanszereket. Viszont mi is jártunk úgy, hogy szeptemberben kaptunk a suliban segélycsomagot. Ráadásul pont 4.-ben, így a kis alakú füzetekkel már nem is tudtam mit csinálni következő évben.

De mindegy is, mert addigra már mindenki megveszi, nem is értettem miért akkor adják oda.

2022. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!