Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Beíratnátok olyan iskolába a...

Beíratnátok olyan iskolába a gyerekeiteket, ahol amerikai típusú oktatás zajlik?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Iskolai lövöldözéssel? Nem igazán.
2022. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nekem tetszik az a felfogás. Pláne, ha angolul menne az oktatás.
2022. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha mellette tanulnak történelemről,hagyományokról, illemről, nemzeti értékekről is.
2022. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell tanulnia nemzeti dolgokról, nekem simán megfelelne, hogy nem közösséget kovácsolnak, hanem többféle órára járnak együtt érdeklődési körüknek(és jövőbeli terveiknek) megfelelően, kiemelten, néhány dologról meg éppencsakhogy.


Erre gondoltál, nem? Szerintem az is szuper lenne, ha a szakköröket, különórákat, jótékonysági dolgokat, diákmunkákat, szóval az aktívkodást is jegyeznék pozitívan!

2022. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Igen.többre megy vele mint magyar oktatásal.


Csak ugye ezek alapitványi iskolák sajna elég drágák.

2022. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Alsóba nem biztos. Nekem volt olyan waldorfos osztálytársam, aki 7-ben nem ismerte a negatív számokat.


Felsőbe majd max jár különórára, de legyenek stabil alapok, mert azt nehéz behozni. Ha azért jó az oktatás is, akkor persze.

2022. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Pusztán kíváncsiságból, aki lepontozott megindokolja mi a baj azzal ha a gyerek tanul azokról is amiket írtam? 3-as vagyok..
2022. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

#7


Talán mert hagyományokról, illemről, nemzeti értékekről egy iskolában se tanul a gyerek?


És történelemből is többet tanul a világi dolgolról, mint kifejezetten a magyarról.

2022. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gonosz72 válasza:
14%
Nem!Az amerikaitol butább ember a földön nincs.
2022. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 Sajnos a magyarok már lassan ugyanott tartanak.


Amerikában is van egy csomó nagyon okos ember, csak a többség nem tanult. De vidéken a szakközép gimikben már olyan dolgokat nem tudnak tizenöt évesek, hogy mi az a megye, régió. Ami tegyük hozzá, hogy a mindennapi ügyintézését is nehézzé teszi, ha mondjuk ki kell találnia, hogy melyik a saját régiós okmányirodája.

2022. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!