Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha megtehetnétek, járatnátok...

Ha megtehetnétek, járatnátok magániskolába a gyereketeket?

Figyelt kérdés

Ha nem számítana a pénz (tudom, nehéz elképzelni, de próbáljuk meg :)), akkor az állami vs. magániskola közül melyiket választanátok?

Magániskola alatt ezeket a külföldi rendszerű iskolákat értem, pl. ami Nagykovácsiban van.


Én nem vagyok szülő, csak elgondolkodtatott, hogy milyen felfogással vannak ezekről az iskolákról a szülők.



2019. márc. 27. 18:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Én is oda jártam, így a gyerekem is oda szeretném. Teljesen más atmoszférája van egy ilyen magániskolának, sokkal több perspektívával, mint egy sima közoktatási intézmény. Vannak itt is gyenge pontok természetesen, de kevesebb mint máshol, a tanárok sem olyan leterheltek, a kis létszám miatt nagyobb hangsúlyt kap a fejlesztés, és az egyéni képességek figyelembe vétele.
2019. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Igen.
2019. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha megengedhetném magamnak, akkor igen. És egyébként pont az Amerikai iskolába, amiről írsz, mert nem messze lakunk tőle.
2019. márc. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Igen, természetesen. Nem hiszem, hogy sokan járatnák a sima közoktatásba a gyermeküket ha nem számítana a pénz.
2019. márc. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Magánsuliba jártam alapítványi ösztöndíjasként, de azt a sznobizmust és kivételezést ami ott volt, nem bírta a gyomrom.

Nem akarnám hogy azt tanulja meg, neki mindent lehet, mert a szülei gazdagok. Volt ott drogozás, nemi erőszak... stb, amit eltusoltak.

2019. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
MAgánba igen, de csak akkor, ha nem alternatív tantervű.
2019. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%

Alternatív magánba jár a fiam. De nem ilyen amerikaiba, mert ez vacak.

Államiba sose vinném.

2019. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Borzalom amit a közoktatással az elmúlt 15-20 évben műveltek a hülyebácsik a parlamentben....
2019. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
2019. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha a pénz nem számítana, akkor is a tanító személye szerint választanék. Soha, sehol nem találnék máshol a gyerekemhez ennyire passzoló tündért, mint akit a körzeti iskolában kifogtunk. Ha lenne már tesó, őt sem adnám más kezébe.
2019. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!