Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolásoknál hanyadik osztályt...

Iskolásoknál hanyadik osztálytól öltöznek külön a fiúk és a lányok?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 16:39
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
16%

"a fél csapat mensizett már a mi időnkben is 4. Osztàlyban"


Hogy jön a menzesz az öltözéshez?! :O

2023. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
71%
Egy kisvárosi iskolában külön osztályban voltak a fiúk, és külön osztályba jártak a lányok. Az öltözködés 4-dik osztályig a tanteremben történt, de a tornaórák már közösek voltak, rossz időben a tornateremben, külön csoportban, más gyakorlatokkal. Jó időben az udvaron az udvar két különböző részén. A felsőbb osztályokban már külön időpontban. A gimnáziumban már vegyes osztályokban, külön öltözőben, de közös tornateremben, más gyakorlatokkal, de a labdajátékokban többnyire együtt.
2023. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 5.ik osztálytól.
nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
De ha még nem öltöznek külön és pl.szégyenlős a kislány,átöltözhet a wc-ben is.
nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
52%
Akkor mifelénk nagyon más volt a levegő.Én negyedikben még azt sem tudtam mi az a menstruáció.Hetedikben kaptam meg és még csak 3-4 lánynak volt meg akkor.
nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
72%

25, ~30 éve menstruálok, remélem már nem sokáig és azzal, hogy nekem a 12. szülinapom előtt egy hónappal jött meg, utolsók között voltam az osztályban. Az meg az 5. osztály utáni nyáron volt.

Egyébként lanyom masodikos sporttagozatos iskolában (ő a sima osztályba jár) és még bőven a teremben öltöznek. Annó mi is felsőtől öltöztünk külön, onnan volt külön a tesióra is.

nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!