Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolában van manapság kötelez...

Iskolában van manapság kötelező/ajánlott váltócipő?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megy suliba a lányom,annyira nem vagyok képben. Én kb 20 éve voltam gimis,nekünk kellett váltócipő az iskola épületébe. Illetve nem emlékszem pontosan,hogy kötelező volt-e, de azt tudom,hogy volt egy cipős szekrény és a legtöbben úgy kezdtük a napot,hogy átvettük a váltócipőt.
2023. máj. 30. 23:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyes iskolákban van, másokban nincs. Ahol van, ott általában kötelező is. Kérdezd meg a sulit, de ha kell váltócipő, akkor mondani is fogják előbb-utóbb.
2023. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Andi80018 ***** válasza:
Nálunk csak alsóban kötelező.
2023. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Csak tornaórára van váltócipő, s akkor is csak mikor a teremben van az óra.
2023. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ezen én is meglepődtem. Nálunk azt hiszem, csak alsóban volt kötelező. Aztán lányom volt ovistársánál már az volt. Lányom másik suliba járt, neki is kötelező volt. Most felsős, év elején azt mondták, nem kötelező, aztán kiderült, hogy mégis kell nekik minden nap.
2023. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!