Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az osztálykirándulás nálatok...

Az osztálykirándulás nálatok is így van?

Figyelt kérdés

Általánosba járnak a gyerekeink, együtt jár mindenféle kirándulásra az alsó tagozat, a felsőseknél kicsit nagyobb a szabadság, ott a 7-8 szokott külön menni.

Nekem furcsa ez, mikor én jártam rendes OSZTÁLYkirándulás volt, mindenki máshová ment külön napokon, sosem együtt.


2023. jún. 9. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én időmben (20-25 éve) is 2-3 osztályfőnök fogott össze és együtt mentek az osztályok. Általában azok a tanárok, akik jóban voltak egymással, barátok/barátnők voltak, így ők is tudtak jól szórakozni. Meg se fordult a fejemben, hogy ez nem oké.
2023. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg a létszám miatt? Sok utazási kedvezményhez 20 főnek meg kell lenni, talán 1 osztállyal ez nem menne. Még az én gimis koromban is azért hívtak 1 diákot az alsóbb osztályból, hogy meglegyen a 20 diák.
2023. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lanyomék kevesen vannak, így 2 osztály teszi ki az egy létszámát. Busz bérlés, belépők így olcsóbbak.
2023. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor voltam en mar alt. iskolas. te jo eg :)

2002ben ballagtam el :) Szoval kirandulas. 2 tanar ment egy osztalyra.

Az osztalyok nem mentek egyutt kirandulni. Max iskolai napokon amikor az egesz iskola ment. De akkor is csak a kozeli rétre vagy erdobe es ez nem volt ottalvós,csak mondjuk egy delutani program.

2023. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az osztálykirándulás igazából évfolyamkirándulás volt általános iskolában. Emlékszem, hogy volt egy osztály, amelyikben valamilyen okból kifolyólag a kicsit szerényebb körülmények közül érkező gyerekek kerültek (nem hiszem, hogy ez alapján lettek volna összeválogatva), és nekik nem fértek bele a, több napos kirándulások anyagilag, így mindig hozzájuk igazítottuk a programokat. Szóval inkább csak egy napos kirándulásokra mentünk, ami persze így is jó volt, csak kicsit izé, hogy amúgy mentünk volna mi több időre is, messzebbre is, érdekesebb helyekre is, de mivel egy tőlünk teljesen független osztálynak nem volt rá pénze, ezért nem mentünk mi sem.

Gimiben már csak egy másik osztállyal kellett összehangolni a kirándulásokat, az jó volt. De ott sem csak a mi osztályunk ment, közös szervezés volt az ofők részéről.

2023. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 7.osztályos.

Ők mindig "egyedül" mennek.

Lányom közepsulis. Általanosban szintén egyedül mentek.

Most 3.éve 2osztály megy együtt. Lanyomek csak lány osztály(fodrász) mennek egy csak fiú(villanyszerelő) osztállyal. (Sok szülőnek nem örül ennek)

2023. jún. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

"Most 3.éve 2osztály megy együtt. Lanyomek csak lány osztály(fodrász) mennek egy csak fiú(villanyszerelő) osztállyal. (Sok szülőnek nem örül ennek)"

..nem is ertem,hogy miert :)

tanarokon is mekkora a felelosseg! Uhh..

2023. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindig csak a mi osztályunk ment. 40 éves vagyok. Általánosban is és középiskolában is. Pedig Szabolcs megyében, Kisvárdán tanultam/éltem.
2023. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

A tanárok.... lányom küldte a képet, a villanyszerelők ofője (kb 50es férfi) részegen/aznaposan feküdt az egri vár falán.

Szóval ja. Nagy felelősség...

Egyedül azért engedtem el a lányom, mert megbízom benne. (Tavaly, tavaly elött pont beteg volt, igy mind a 2x itthon maradt. Hozzáteszem nem is bántam)


6#

2023. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiam sulijaban is igy van, ott kirandulasokra lehet jelentkezni. Nincs osztaly szinten, mert kisebb letszammal vannak + nem is mindenki akarna menni
2023. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!