Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az osztálykirándulás nálatok...

Az osztálykirándulás nálatok is így van?

Figyelt kérdés

Általánosba járnak a gyerekeink, együtt jár mindenféle kirándulásra az alsó tagozat, a felsőseknél kicsit nagyobb a szabadság, ott a 7-8 szokott külön menni.

Nekem furcsa ez, mikor én jártam rendes OSZTÁLYkirándulás volt, mindenki máshová ment külön napokon, sosem együtt.


2023. jún. 9. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában egy évfolyamon 2 osztály volt és mindig a 2 osztály együtt ment, így telt meg az 50 fős busz. Nyilván falusi iskolákban, ahol 8-10 fős osztályok vannak lehet csak úgy érimeg, ha az egész iskola egyszerre megy.


A buszbérlés a legnagyobb kiadás, nem tudom miért lenne jobb ha dupla annyiba kerülne a kirándulás csak azért hogy nehogy másik osztállyal együtt kelljen lenni...


Gimiben a 33 fős osztály már nagyjából megtöltött egy buszt, ott már külön mentünk.

(De ott is volt olyan, hogy ugyanazon a napon és ugyanoda 2 külön busszal 2 osztály is ment, de akkor a másik osztállyal kB nem is találkoztunk, úgy volt a program szervezve, hogy váltottuk egymást)

2023. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van fiaim sulijàban az egész iskola ment kirándulni buszokal illetve volt erdei tábor is oda is sokan mentek .

lányomok első 2osztályban a tanårnő csak egy közeli játszotére ment velük.aztán elköltöztünk másik ország másik iskola covid stb 3 osztályba nem voltak kiråndulni 4 osztályban buszos kiråndulás .5 osztály egy napos buszos szabadidöparki szorakozás ,és most hatodikban szintėn buszos kirándulás lesz 5-6 osztálynak összesen .

2023. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van. A tanárnő meg is mondta, hogy azért, hogy megfelelően tudjanak rájuk figyelni és a balesetekre is felkeszülni. Pl. Megy egy tanár és egy pedasszisztens az osztállyal. Ha valami gond van, mondjuk az egyik gyerek esik egyet és orvosi ellátás kell, akkor egyikük megy vele, a másik meg marad egyedül 20-24 gyerekre. Ha 2-3 osztály megy egyszerre ugyanoda kirándulni, akkor jut rájuk 4-6 tanár...
2023. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én voltam gyerek akkor az egész alsó és felső külön ment.de olyan ,hogy csak az osztály nagyon nagyon ritka volt.



A lányom elsős. Itt szibtén vegyesen van. Hol alsó felső külőn hol csak az osztály.


Mi pl most megyünk kedden úgy osztály kirándulásra, hogy a szülők és a tesók is ott lesznek. Tehát családostul megy mindenki a lányom osztályából.

2023. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Két osztály megy mindig egyszerre, mert úgy telik meg a busz, és így feleannyiból ki lehet hozni anyagilag a kirándulást, mintha csak egy osztálynak kellene kifizetnie.
2023. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!