Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hány éves korától ideális a...

Hány éves korától ideális a gyermeket ottalvós osztálykirándulásra vinni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ötödiktől vagy hatodiktól és odáig inkább kirándulás sorozatokra, amikor a gyerek ottjon alszik.


Minket 8-9 éves korunktól vittek ottalvósra, akkor voltunk harmadikosok. Harmadikban és negyedikben egy csomóan sírtak, főleg a vonaton odaúton. A barátnőm pl esténként is sírt, mert hiányzott neki az anyukája, volt egy lány akinek meg az anyukája lejött a Balatonra pár órára, mert úgy kiborult a lánya.


Én amikor hazamentünk a harmadikos kirándulásról akkor kezdtem el sírni, de nagyon, mert a kiránduláson tartottam magam, de otthon kijött belőlem az egész.


Azért jól éreztük magunkat, de szerintem kisgyerekeket még nem szabadna elküldeni.

2022. máj. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
30 éves korában,amikor nem bánod hogy seggrészegre issza magát, mert osztálykiránduláson most ez a divat 14-15 éves korban.
2022. máj. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk harmadik év végén viszik el őket először iskolai táborba, akkor a többség 9 éves kor körül van. Szerintem ez kb jó. Én magam 13 évesen mentem először, mert addig a hideg is kivert a gondolattól. Gyerekfüggő erősen.
2022. máj. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Húgom negyedikes,én hatodikos voltam,mikor Lengyelországba 2 hetes táborba mentünk. (Mielecbe).

Iskolás korunk legnagyobb élménye volt,amit még felnőtt korunkban is sokszor emlegetünk.

2022. máj. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
12-14
2022. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Jó kérdés. Lányom másodikas és idén 3 napos osztálykirándulásra mennek. 7 éves egyébként, mert júniusban tölti majd a 8-at.

Ez még kicsit korai, de persze azért elengedem, mert nem akarom h kimaradjon egy ilyen élményből.

De egyébként 9-10 éves kortól más simán szerintem.

2022. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
9-10 éves kortól. Az ottalvós nyári táborokat is ettől az életkortól ajánlják. Csak példa, tíz évesek voltunk a barátnőmmel, amikor először mentünk, következő évben jött az öccse is, aki akkor volt hét, és már a második nap érte kellett menni, mert nagyon nem bírta, hisztizett, hiányzott az anyukája
2022. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagosan kb 10 évesen, persze egyéni hogy ki hogy viseli.
2022. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!