Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy csináljátok ezt a tornacu...

Hogy csináljátok ezt a tornacucc dolgot?

Figyelt kérdés

ugye minden nap tesióra. cipőből 1 kell, nadrágból kettő esetleg, de póló és zokni naponta kellene. elsős a delikvens (vagyis elsős lesz), a tanszereket nem kell minden nap hordani, de most elgondolkodtam, hogy a tesicuccot is tegyem oda egy hétre és mindig kiveszi a tisztát, vagy azt mindig hordja és itthon cseréljük, vagy a tornazsákot hagyja ott és csak a zoknit-pólót hozza haza és vigyen a táskában tisztát... biztos van erre egyszerűbb megoldás csak én nem jöttem még rá :D

szóval ti hogy csináljátok?


2023. aug. 14. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

A fiam sulijában hetente lehet hazahozni.

Hiába küldtem be cserét, a táskához nem nyúlnak napközben így ott maradt

2023. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ja meg a plusz kérdés ami kimaradt. nincs nálunk sima fehér zokni... most vettem halványszürkét meg halványrózsaszínt... az is jó lesz, lényeg, h ne mintás legyen vagy szólnak vajon érte? Amúgy mi értelme a fehér zokninak? (itt mondjuk a fehér talpú cipőhöz sem ragaszkodnak)
2023. aug. 14. 15:31
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Lányom visz 1db polot, 1db nadrágot, 1pár cipőt

Zokni az van rajta, amiben aznap ment. Sosem hallottam tesi órára külön zokniról.


Hétfőn elviszi, pénteken hazahozza. Hétvégén mosom.

Az osztályban mindenki így csinálja

2023. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Hétfőn viszi az ötöt, és naponta egy kis zsákban hazahozza, ami aznap rajta volt.
2023. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Most lesz ötödikes a fiam, pont úgy csináljuk, mint a 3-as válaszoló.
2023. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Az 5 tesiórából jó, ha 2 volt a tornateremben, átlag iskolában nem jut többször terem egy osztálynak. A többin simán kint voltak az udvaron és nem öltözötek át, elég volt egy hétre egy váltás tornaruha.
2023. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Hát aki lepontozott, annak a gyereke nyugodtan vegye vissza a cipőjét tesi után a salakos, homokos zoknira.
2023. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Most lesz 2.osztályos a lányom. Nálunk hetente adják haza pénteken.

Zoknit kérnek, de nem is használják..


Maga a torna ruha nem is büdi, inkább tornacipő szaga van.


Nálunk szoktak kint is tornázni, van hogy hűvösebb időben is, én teszek be polót fekete legginst és egy melegebb melegítő szettet.

2023. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk csak heti egyszer vitték haza a gyerekek, de tulajdonképpen az ötből csak 3 órán öltöztek át, mert a másik kettőn udvari játékokat tanultunk, a termünkben néptáncot tanultunk vagy légzőgyakorlatokra fókuszáló gyakorlatokat végeztünk.

A zokni azért kell #3, mert azért egy rendes tesiórán le lehet izzadni rendesen, még egy kisiskolás lába is megvizesedik, aztán egész nap abban a zokniban fől a láb, hát nem is kényelmes és nem is higiénikus. Felsőben ráadásul a szagok is elkezdenek durvulni, jobb előbb hozzászokni ehhez a szokáshoz. Én is cserélem a zoknit, ha futni megyek, sőt tesióra előtt is, ha én tartom.

A másik, hogy a lányok sokszor vannak harisnyában, ha azt leveszik, mezítláb nagyon tud dörzsölni a cipő.

2023. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
9, nem beszélve a kinti első óráról, mikor bele a nyirkos fűbe, vizes homokba... Nem ma voltam iskolás, de már akkor is cseréltünk zoknit.
2023. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!