Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Antiszociális kisgyerek...

Antiszociális kisgyerek milyen iskolába való?

Figyelt kérdés
Általános iskola, első osztály. Az egyik kisgyerekről már az első nap kiderült hogy problémás. Kislány, verekszik, akaratos, 4 éves értelmi szinten van, tanárnénit rúgdosta. Az ilyen gyerek milyen iskolába való?
2023. szept. 3. 09:55
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
67%

Veled ellentétben nekem 3 gyermekem van, ebből 2 sni-s.


Totál nevetséges,ahogy habzó szájjal vergődsz itt, holott ott sem voltál.

Hidd el mindenki utálja a hozzád hasonló mindenlében buta emberkéket, mert pontosan tudjuk, hogy a hozzád hasonlók nevelnek olyan empátia nélküli gyermeket akik bántalmazzák, megalázzák a másikat, csak mert nem értenek valamit.

2023. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Ott sem voltam aha. Jól van. Te szerencsétlen! A fiam volt az egyik akit ok nélkül vert az a kislány! Nyilván nem voltam ott, de gondolom te ott vagy a gyerekeiddel az iskolában! Bohóc! 🤡
2023. szept. 3. 11:39
 23/46 A kérdező kommentje:
3gyereked van. Aztan mennyi éves vagy 22? 🙈
2023. szept. 3. 11:40
 24/46 anonim ***** válasza:
81%

Hát persze..

Igen igen, kerekedik a történet.. eddig csak a tanár nénit, most már a fiadat, 3 hsz után már a fél osztály, majd jön , hogy az udvaron randalírozott és a végén rendőrség is kivonult.. nem?


El kell, hogy keserítselek.. veled ellentétben én már bőven 30 felett vagyok.

2023. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!

Te hallod magad? Honnan veszed a bátorságot ahhoz, hogy így beszélj az emberekkel?

Nem veszed észre, hogy mindenkit megalázol, földbe tiporsz csak azért, mert nem tetszik a kérdésedre adott válaszuk?

És még te vagy kiakadva egy elsős kislány viselkedésén? Ne haragudj, de te felnőtt léttedre egy "4 éves" szintjén sem vagy ezzel a magatartással!!! Full agresszív, nárcisztikus, kezelésre szoruló ember vagy a megnyílvánulásaid alapján.

2023. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom mit kell támadjátok, szerencsétlen csak tájékozatlan, de nagyon jól érzi, hogy itt valami nem oké, csak nincs elég infója, hogy meg tudja fogalmazni és tévesen következtet a saját csekély ismeretével.


A gyerek értelme nem a viselkedésétől függ. Ez így elég alap, a gyerek lehet zseni, akkor is, ha nekimegy a tanárnak vagy más gyerekeknek ok nélkül.


A gyereknek fixen van valamilyen problémája, majd a suli megpróbálja kikezeltetni az erre megfelelő szerveken keresztül(sikertelenül), de ne aggódj, nem lesz sokáig veletek. Az enyém az első nap azért rugdosta meg a falat, mert sorban mentek, hogy ki kinek dobja a labdát, ő arra gondolt, hogy a tanárnő is örülne neki, de pont erre gondolt az előtte lévő gyerek is, és megdicsérték érte, hogy milyen figyelmes. Az enyém nem bírta a feszültséget, hogy pillanatok alatt füstbe ment a terve, így nem volt ötlete kinek dobja, nem ő kapta a dicséretet se, tök dühös és kétségbeesett és csalódott volt, úgyhogy megrugdosta dühében a falat és jól rákiabált a gyerekre, hogy hülye és utálja. Kívülről ez úgy nézett ki, hogy ok nélkül teszi. Iszonyúan égett a fejem, mikor mesélték.


Tök oké, ha a verekedős gyerektől féltik a szülők a gyerekeiket. Én is féltettem a többit(miközben sajnáltam az enyémet és egyszerre mérges is voltam rá), majd miután már nem verekedett kicsit féltem a többiektől. Meg ugye amíg verekedős volt, akkor is be voltam tojva, hogy egy nagyobb verekedőssel kerül össze, és maradandó sérülése lesz vagy meghal, a kisebbektől meg azért voltam betojva, hogy még az enyém fog maradandó sérülést okozni, vagy súlyosat..


Minimális verekedés sem való iskolába, és a verekedős gyerekek MINDIG problémásak, csak mindig más miatt:) A suli nyilván azon lesz, hogy megoldja a dolgot, egy idő után meg a szülők fognak pattogni. De utáltam, amikor a gyerekemet hülyének gondolták a viselkedése miatt, ez a kettő nem függ össze, minden osztálytársánál értelmesebb volt. Kiemelten fontos volt nekem ez mert csak ebbe tudtam kapaszkodni, hogy idővel feléri ésszel, a tudatlanok meg ezt is elvették volna pusztán viselkedés alapján.. Lehet persze, hogy ez a gyerek buta is, de a buták általában nyugisak és csendesek, pont mert kevés gondolatuk van, keveset problémáznak.

2023. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek normális az, hogy egy normális rendes iskolába valónak tartanak olyat aki igy viselkedik, akkor szívből mondom: a következő generáció agresszív lesz, és ti ezt jónak tartjátok. Az óvodák is örülnek ha megszabadulnak a pszichésen beteg gyerekektől, pláne ha agresszívek. Bajlódjon velük az iskola. Az a kislány sajnos mentálisan nem épp, és ezt a saját anyja is mondta. Hiszen otthon is ok nélkül a semmiből agresszív lesz. És normális gyerekek első nap sem viselkednek úgy ahogy az a kislány. Az jó kérdés hogy ilyen betegen agresszíven miért lett alkalmas a normális iskolába.
2023. szept. 3. 13:45
 28/46 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy szépen kérdeztem a kislánytól, hogy miért bántotta a fiamat? Erre a kislány mint aki nem is hallja amit kérdeznek tőle, és az ujját kezdte szopni. Mondom szegényem nagyon nem normális. Nem tehet róla, de hogy valami nem stimmel vele az biztos. Tanárnéninek sem válaszolt. Az anyját meg kb nem érdekelte, elintézte azzal hogy otthon meg a mamának meg neki.
2023. szept. 3. 13:48
 29/46 anonim ***** válasza:
85%
😂 ritka fos felépített kamu..
2023. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Jó hidd fos kamunak. Ez téged minősít.
2023. szept. 3. 14:31
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!