Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tényleg 10-ből 9 gyerek várta...

Tényleg 10-ből 9 gyerek várta a tanév kezdést?

Figyelt kérdés

MINDENHOL azt olvasni hogy a kis lurkók gyerkőcök alig várták hogy becsengessenek és végetérjen a nyári szünidő hogy a barátikkal legyenek. Én nem tudom, emlékszem mikor én voltam kis iskolás (bő 15-20 éve) kb senki se volt oda a szeptember 1-ért, nem hogy még áhítattal várta volna.


Mi a tapasztalat, ez csak "mese habbal" vagy tényleg van valami a dolog mögött?



2023. szept. 4. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb most lett 4es, ő is a barátnői miatt várta és a barátnői is ez miatt
2023. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Igen, egész nyáron sírtak, hogy nem mehetnek suliba. Az enyém ma azért pityergett kicsit, mert levették az Orbán idézetet a falról 😥

Vicces vagy.😁 Pedagógus vagyok. Minden évben van egy-két gyerek, aki várja, de ez 20 éve is így volt. Azért várják, hogy találkozhassanak a barátaikkal, de köszönik szépen, az évnyitó után már ők is folytatnák a nyári szünetet.

2023. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém az új holmik miatt várta nagyon, imádja az új táskáját, meg tolltartóját stb, meg a barátai miatt is várta.
2023. szept. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Normális helyen sok gyerek várja. Én mindig vártam anno. Persze jó volt a nyári szünet, a csavargás vagy épp a gép előtt punnyadás, de pár hét után hiányzik a kötöttség, a közösség, a napi hülyeségek. Mert ezeknek is akkor van értéke, ha van előtte valami "munka". De én a mai napig ilyen vagyok, hogy a szabi két hétig esik jól, utána nincs akkora értéke, hiányzik a napi rutin, az új kihívások, feladatok.


Amúgy unokaöccseim is nagyon várták már. Persze egy hét után megunják :-)

2023. szept. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A 3-os és az 1-ős lányom is várta. Új könyvek, új holmik, végre újra együtt a barátokkal (a kicsi is sok gyereket ismer az osztályban).


Majd a rutin kissé uncsi lesz, de alapvetően szeretnek járni.

2023. szept. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbik lányom most kezdte a 2.osztályt. Nagyon várta. Szeret iskolába járni.
2023. szept. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Csak a barátok miatt várják. A tanulást egyáltalán nem
2023. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

A szomszédban a lány nagyon várta, a fiú nem.


Egyébként én és a barátaim nagyon vártuk, hogy minden nap találkozhassunk….magát a sulit nem, de a hozzátartozó dolgokat igen

2023. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Szinte csak lányos szülők írtak...

A lányok általában jobban várják, de a többség tenyleg csak a barátok miatt. Tanulni senki nem szeretne.😃

2023. szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Én minden egyes évben vártam az iskolakezdést, pedig nem is ottani barátaim voltak. Sőt, egyetemen is mindig vártam az új féléveket. Mondjuk én tanultam is, szerettem. 30 éves nő vagyok.
2023. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!