Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miert baj ha nem jar es...

Az miert baj ha nem jar es beszel meg? Egy eves a fiam es meg nem jar egyedul csak fogoszkodva, es csak egy egy szot beszel anya, apa, ad ide, nem, igen, es most mindenki azzal piszkal hogy mar kene menyen egyedul is. Tenyleg nincs renben valami?

Figyelt kérdés

2017. febr. 17. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Minden oké, ne aggódj.
2017. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Szia.Ne hallgass senkire 19 hónapos volt amikor Elindult a kisfiam most 28 hónapos es meg nem eszik öállóan.Nyilván az evés miatt nem vagyok én sem nyugodt,de tudom hogy csak lusta 1 évesen fogta meg a cumisüveget először es ivott egyedül mindegyik gyerek más és más,de ha nagyon aggódsz kérj segítséget pl.korai fejlesztői intézménytől én ezt teszem!
2017. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Úgy emlékszem, hogy 1 éves korig kell, talán segítséggel felállnia (nem járni), a beszéd pedig sokkal később jön.
2017. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nincs elkésve egy évesen, ilyenkor még csak szavakat ismételgetnek a gyerekek, a mondatok még odébb vannak. Az önálló járás sem kötelező ilyenkor, van olyan kicsi, aki "csak" pl. 15 hós korában indul el, mert akkor érzi elég magabiztosnak magát.
2017. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Az önálló járás sem elvárás ilyen korban,a beszéd meg pláne,de ezt még akár az egészségügyi kiskönyvben vagy bármely hiteles honlapon meg tudod nézni és megmutatni annak aki ezzel piszkál.
2017. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted minden rendben vele. Mindent szépen megtanul a maga tempójában, nem kell erőltetni. Ne aggódj ,minden ok nála. Ne vedd figyelembe miket magyaráznak neked. Hallgas a szivedre na meg a dokira.
2017. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocs: szerintem
2017. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Kisfiam 15 honaposan indult el,3 éves volt amikor elkezdett beszélni(azota be sem áll a szája) és 3,5 évesen lett szobatiszta.

Mi szakembernél is voltunk amiatt hogy nem beszélt,de azt mondta anno hogy pl.beszédnél 4 éves korig még nincs baj.

Ugyhogy ne aggodj,abszolut van még idotök. Az én kisfiam ma már 5 éves és mesemondo versenyekre jár és imád futni,szaladni,focizni.

2017. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Ennél szakmaibbat nem tudok linkelni (keresd a táblázatot lent) :

[link]


Mentsd el, dugd az orruk alá!

Minden mozgásra van egy tól ig.

2017. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen jó!

Tegnap voltunk az 1 éves státuszon, kérdezte az orvos a dolgokat, mondtam hogy bútorok mellett kapaszkodva lépeget, beszéd annyi hogy mamamama babababa dededede tetetete, azt mondta ennyit kell tudnia.

A lányom sem "beszélt" még ilyenkor, bár az egyik papa már összetett mondatokat várt kb... a járás már ment neki

2017. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!