Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános második osztályban...

Általános második osztályban lehet jumbo grafit ceruzát használni?

Figyelt kérdés

Pl ilyet:

[link]

Vagy csak vékony ceruzát használhatnak?

Beleszólnak nálatok egyáltalán?



2023. okt. 17. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
20 éve voltam elsős, direkt ajánlották a vastagot vagy ún. ceruzafogót (szivacs háromszög). A szilikon változat a kis "ujjkupakokkal" még nem létezett. Nekem kényelmesebb volt ezekkel írni, felnőttként is szeretem a ducibb golyóstollakat.
2023. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

12 év közoktatás és 3 év egyetem alatt senki se kérdezte meg, hogy milyen a ceruza.


Volt már sima 6 oldalú, 3 oldalú, teljesen kerek és 0.7-es meg 0.5-ös töltőceruza is. Utóbbi szerintem a legjobb.

2023. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken direkt javasolják a vastagabbat.

De ha csak vastagot adsz a gyereknek, akkor nyilván azzal fog írni. Nem hinném, hogy a tanító néni majd elmegy bevásárolni neki másfélét... ;-)

nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Az én gyerekem most kapott ezért osztályfőnöki intőt!
nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Miért? Azért, mert olyan ceruzával írt, amilyet a szülei vettek neki? :-O

És erre te mit léptél?

Volt olyan tanszerlista, amit már a tanév kezdete előtt, vagy kicsivel utána közzétett az iskola, és abban meg volt adva, hogy milyen ceruzái legyenek a gyereknek? Vagy mire tudnak hivatkozni?

nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!