Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Kitűnő tanuló az lesz, aki?

Kitűnő tanuló az lesz, aki?

Figyelt kérdés
Egész évben kizárólag csak 5-öst kap, soha 1 4-es sem csúszik be semmiből, vagy az is aki év végén mindenből 5-ös lesz, de úgy, hogy kapott azért 4-eseket is, de mindenből 5-ösre lesz lezárva?
nov. 8. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi. Irreális lenne elvárni bárkitől is, hogy soha más jegye ne legyen, csak 5-ös.
nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Aki csak ötöst kapott egy-egy tantárgyból, az általában kap tantárgyi dicséretet is, de a mi sulinkban pl nem foglalkoznak vele.


Egyébként rengeteg gyereknek van csak ötöse.

nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Igazából nem számít. Végig kitűnő voltam általánosban, gimiben is főleg 5-ös, két diplomám van, mégis olyan hülye vagyok hogy el sem lehet hinni, főleg, mióta szültem. Mármint a felfogóképességem, asszociációs képességem nagyon jó, pillanatok alatt megértek mindent, viszont semmire nem emlékszem a suliból, sokszor a beszéd is nehezemre esik, szavak nem jutnak eszembe, stb... Szóval attól, hogy valaki szín ötös, még lehet később belőle hülye 🤣
nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő.
nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 nem ez volt a kérdés, én is ismerek buta diplomásokat.
nov. 8. 19:58
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz kitűnő akit mindenből 5-ös lesz átlagra. Aki az adott tárgyból csak 5-ösöket szerez az dicséretes ötös, vagy ha nem csak ötösök vannak, de aki átlagra 5 (de nem csak az van) de tanulmányi versenyen is jól szerepelt kaphat dicséretest.
nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
3. Szerintem a kialvatlanság, hogy állandóan a gyereked tükrözöd, empatizálod és ezért lemész a szintjére, meg hogy valaki folyton beszél hozzád.. hát az is totál figyelemzavart okoz. Ha újra munkába állsz, majd visszaokosodsz :)
nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, hogy te mekkora bunkó voltál a 3-as válaszolóval. Tudom ez sem volt kérdés. Egyébként a te kérdésed full hülyeség. Jártál bármikor iskolába? Akkor tudnod kellene. Te biztos nem voltál kitűnő.
nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem kell mindig ötöst kapnia.

Nálunk 4,8-tól adják meg az ötöst.

Ha megvan az ötös átlaga akkor lesz kitűnő.

Ha nincs meg akkor példás lesz.

nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, valóban van bennem bunkóság, de ő meg feleslegesen írt ide.

Régen jártam iskolába és közel sem voltam a kitűnőséghez (plussz azóta sok minden változott), csak a gyerekem amikor megkapta az első 4esét kérdezte, hogy akkor így már akkor nem is lehet megint az? Én meg nem tudtam a választ, hiszen csak egy tanulatlan bunkó vagyok 😃

nov. 9. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!