Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Féltitek a gyereketeket az...

Féltitek a gyereketeket az iskolában vagy nem?

Figyelt kérdés
Az enyém alsós és még féltem. Talán felsős korára változni fog? Nem tudom. Valami sztori mindig van,hogy valaki elesik,fejberugják szünetben egy labdával,elesik a lépcsőn és kitörik a foga, valaki megdobja valamivel...ez mind megtörtént eset.. ti nem féltitek a gyereketeket?
febr. 9. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem hallok ilyeneket, így nem. Másodikosom van.
febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem féltem. Oviban ugyanúgy érhette volna baleset. Vagy akár itthon.
febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Nalunk sikeresen kitort a csontfoga. Egy kisfiu elgancsolta. Semmit nem kapott. Az en lanyomnak meg felbetort a gyonyoru foga. Potolva lett de sosem lesz az igazi. Volt h felloktek es a betonon szethorzsolta a csipojet, nem ertem hogy, de gennyes seb lett. Volt h ultek kint es szogbe tenyerelt. De eses rendszeresen van.
febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nálunk ritkán történik nagyobb baleset.
febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Nekünk három gyerek van, két fiú, egy lány. A fiúk (8 és 6 évesek) rendszeresen kakaskodnak, van, hogy birkózásban végződik a vita, gyepálják egymást. A három gyerek az első perctől együtt játszik, fára másznak, trambulinoznak, bicajoznak, birkóznak, stb. Soha nem okoztak egymásnak komoly sérülést. (Egyszer volt egy kisebb fejbőrfelrepedés egy kötélhúzós játékból kifolyólag.) Nekem emiatt más a viszonyom több gyerek együttlétéhez, megszoktam.


Szerintem irreális a félelmed.

febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem.

Lányom normális iskolába jár, ahol nem ilyen suttyó töltelékek vannak.

febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Mivel csaladsegito vagyok, és jönnek jelzések a suliból, kapcsolatban vagyok a tantestulettel, így nagyon féltem mi lesz az iskolában. Nem kellenek hozzá "suttyók" kedves válaszoló.
febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Pszichológus.....
febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Én is féltem, de most újabban a szülőktől.


Oké, a gyerekek itt is verekednek, de ebbe a suliba bemehetnek szülők, és ugyan nem az enyémet, de másik gyereket elkapták reggel(ilyenkor felügyelet nélkül vannak, meg délután szünetekben) és kiabált vele egy apuka csak azért, mert egy gyerek kicsúfolta valami miatt.


Verekedések mindennaposak, valahogy a pattogós szülők gyerekei sosem hibásak.. ma elkapta egy kattant anyuka a gyerekem, mert azt hitte büntetésben volt, pedig nem is, és beolvasott neki, hogy viselkedjen rendesen. Esküszöm nem normálisak, főleg ő, akinek a fiával sorozatosan a saját fülemmel hallom, hogy ordítanak a tanárok, mert verekszik és szekál mást. "jó, mostmár a Milánból és a Daniból nagyon elegem van, ha nem hagyják abba a verekedést egyest fognak kapni"-- ez hétfőn volt. De Milán anyukájának pattognia kell.


Van, akit már próbáltak többször elvinni az osztályból, de mindig visszajött, mert máshol nem tűrték meg. Szülőin fél óra ment el azzal, hogy a fiúk milyen rosszul viselkednek.


Egyik iskola szrabb, mint a másik.

febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

9-esnél van a pont, egyik iskola szrabb, mint a másik. Szóval suttyók mindenhol vannak.

Mi egy viszonylag elit faluban élünk. Nincsenek mélyszegénységben élő, tanulatlan emberek. De kattant szülő attól még van.

A fiam folyamatos balhéban állt az egyik kölyökkel. Néha a fiam kezdte, néha a másik gyerek. Folyamatosan mondogattam neki, hogy állítsa le magát, de ő hiába akarta, ha a másik megint beleállt.

Egyik nap bement a másik kölyök anyja, és elkapta a fiamat a folyosón, hogy ez meg az lesz, ha továbbra is szekálja az ő fiát. Egyébként elvileg ilyet nem is szabadna, a suli házirendjében benne van, hogy a szülők nem mászkálhatnak csak úgy ki-be a suliba. Egyébként én is bemehettem volna elkapni azt a másik gyereket, nem tudom anyuka mit lépett volna rá. Az ofő is ki volt akadva, állítólag szólt is neki, hogy ezt nem lett volna szabad. De itt is folyamatosan adnak ilyen tanácsot anyukák.

Egyébként vannak balesetek, igen. A tanárok sincsenek mindenhol ott. Persze van az emberben egy egészséges féltés, de túlzásba nem szabad vinni, mert akkor ennyi erővel ki sem engedném az utcára.

febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!