Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Engeditek holnap iskolába a...

Engeditek holnap iskolába a gyereketeket?

Figyelt kérdés
PDSZ arra kéri a szülőket, aki megteheti, holnaptól tartsa otthon a gyermekét, mert az iskolákban sem a gyerekek, sem a pedagógusok nincsenek biztonságban a járvány miatt.

2020. nov. 8. 18:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
81%
Engedem.
2020. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
34%
Nem
2020. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
83%
Ovis, és igen. (Ráadásul pedagógus vagyok.)
2020. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
80%
Engedem.
2020. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
75%
engednėm .
2020. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
25%
Ezt hol írják?
2020. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
80%
Persze,mindaddig amíg kormányunk nem zárja be és a gyerek egészséges, addig megy!
2020. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
65%

Persze. A PDSZ most nagyon túlzásba viszi és nem látják reálisan a helyzetet szerintem. Úgy csinálnak kb mintha csak őket érintené a covid.

Nem értem hogy egy pedagógus mennyivel van jobban kitéve a covidnak, mint mondjuk egy gyári munkás vagy egy irodai dolgozó, akik szintén egy légtérben dolgoznak egész nap több másik emberrel, a bolti dolgozókról nem is beszélve, ők mégsem sírnak. És az orvosok, ápolók? Ők is maradjanak otthon mert megfertőződhetnek?

Az egyetemek mondjuk bezárhatnának, mivel ők már tudnak önállóan tanulni és az előadásokat simán le lehet adni online, de mondjuk egy alsóssal más a helyzet.

A kisiskolás gyerekkel ki fog otthon maradni egész nap, és ki fogja tanítani? A dolgozó szülő? Nagymama, aki a legveszélyeztetettebb covid miatt? Vagy menjen mindenki fizetés nélküli szabadságra az elkövetkező 7-8 hónapban, amíg még tart a tanév?

2020. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
3-mas válaszoló, szintén zenész. ;) Ha lenne normális védekezés az iskolákban, akkor nem gondolkoznék ezen... Sok gyerekem van, mindenféle korosztály, utóbbi hónapban nem volt hét, hogy ne lett volna fertőzött osztálytárs, vagy tanára valakinek. Megértem, ha valaki úgy van vele, hogy ennek ellenére engedi, vagy nem is tehet mást, mert nem tudná megoldani a felügyeletet. Viszont az zavar, hogy ha valaki megpróbálná elkerülni a vírust, amennyire lehet, nincs lehetősége rá.
2020. nov. 8. 19:38
 10/48 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: nagyon sok anyuka amúgy is otthon van, mint én, gyesen a picivel. Ráadásul nem kell nagyszülőnek lenni ahhoz, hogy kockázati csoportba tartozzon valaki. Nem egy ismerősöm van, akik szintén kisiskolás gyereket nevelnek és nem fiatalok, ráadásul nem egy alapbetegséggel. És az is gyakori, hogy családok nagyszülőkkel élnek együtt. Ők nem számítanak? Nem csak a pedagógusok védelméről van szó, hanem a járvány terjedését lehetne lassítani így egy kicsit. Az összes környező országban bezártak már a sulik...
2020. nov. 8. 19:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!