Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha a bizottság új intézményt,...

Ha a bizottság új intézményt, intézménytípust jelöl ki, akkor azt már azonnal el lehet kezdeni intézni vagy ott is ki kell várni a fellebbezési időt?

Figyelt kérdés
Az intézményekkel már le van sakkozva minden, már csak az a kérdés, hogy mennyit kell várni, hogy a kijelölés után a kijelölt intézménybe járhasson. Integrálóból szegregáltba megy.
febr. 12. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha minden le van rendezve az intézményekkel, akkor ki akarna fellebbezni?
febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen fellebbezés?
febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-esnek:Fellebbezés: mielőtt jogerőre emelkedne a határozat, van fellebbezésre előírt idő intervallum.

Ezt nekünk meg kellett várni, addig a pedagógusok nem csináltak semmit.

Intézmény váltás nem volt nálunk, "csak" btm-ből sni-s lett.

febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig is SNI-s volt, ez nem változik.

#2 Mikor vizsgálat, felülvizsgálat van, akkor a vizsgálat alkalmával csak egy előzetes papírt írnak, majd kiküldik postai úton a szakértői véleményt, ennek van egy 15 napos fellebbezési ideje és csak ezután lép életbe, hiába ért vele egyet mindkét szülő, ettől sajnos nem lehet eltekinteni.

Már volt olyan, hogy másik intézményt jelöltek ki neki és ott azonnal érvényes volt, de ott nem volt változás az intézmény típusában. Hirtelen zavaromban pedig ezt az "apróságot" elfelejtettem megkérdezni.

febr. 12. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a fogadó iskolát, és kérdezd meg. Én is úgy tudom, hogy meg kéne várni, de hátha...
febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Tudom mi az a fellebbezés, kellett is ilyet beadnunk, mert a szakszolgálat nem jelölte ki a megfelelő intézményt (egymi). A ti esetekben nem értem mi szükség a fellebbezésre.
febr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten erre szakosodott iskola, miért ne fogadnák be? Akkor ki sem jelölték volna.
febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felhívták az intézményt, míg a papírra vártatok, hogy van-e hely, szóval a kijelölt intézmény már tud rólatok. De mit akarsz intézni?
febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!