Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Járt olyan gyerek 1. - 2....

Járt olyan gyerek 1. - 2. osztályban a gyereketek osztályában, akinek az anyja szégyellte, hogy a gyereke átmenetileg "foghíjas"?

Figyelt kérdés
A gyerekeknek ilyenkor kiesik egy csomó tejfoguk és volt olyan szülő aki ilyenkor direkt kérte a gyerekét, hogy pl osztályfotón ne mosolyogjon hogy ne látszódjon az, hogy hiányzik egy csomó foga?
márc. 19. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Normálisak a szülők a gyerekem osztályában, így elő nem fordult.

Egyébként a többség már oviban váltotta a frontfogait.

márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam még ilyen pszichopatáról....
márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezt szégyelni? Természetes dolog
márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Hova járnak a gyerekeid? :OOOOOOOOOOOOO
márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudok ilyenről.


(#1 nálunk nem, a lányomnak pl 3.ban esett ki, a fiamnak most mozog a felső 2.ban, elsőben estek ki az alsók)

márc. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5, a többség. Ovi középsőben 23 gyerekből 15 elkezdte váltani. A maradék meg nagycsoportban.

Lányom az elsők között volt 5 év 1 hónappal, pedig 11 hónaposan jött ki neki az első.

márc. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi szégyelni való nincs rajta, a gyerekemnek amúgy pont hogy feltorlódtak a fogai ott volt a tejfog mikor kibújt a maradó.
márc. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen debil szülőről nem is hallottam.
márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se hallottam még ilyet.

A fiam pl. az osztályában a 2. legfiatalabb gyerek, és még késői fogváltó is. Esetében ez azt jelenti, hogy most másodikos, június végén lesz 8 éves, és még csak egyetlen foga esett ki, pár héttel ezelőtt. Kb. minden osztálytársa elsőben tartott a foghíjasságnál, mostanra nagy részük túl is van rajta, nálunk meg még csak most fog jönni. Ez van, ettől még nem fogom neki azt mondani, hogy ne mosolyogjon. Elsőben se volt kiröhögve senki, ez egy normális folyamat.

márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!