Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghíjas vagyok elől van kb 1...

Foghíjas vagyok elől van kb 1 2 mm es rés , mennyibe kerülhet egy fogszabalyozas számomra?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogorvos
2023. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs harapási rendellenességed, akkor is ugyanannyiba, mint egy másik embernek, akinek teljesen csálék a fogai.

Keress fel egy orvost, nézzen rá, aztán elmondja, hogy mennyi az annyi.

kb. 200-tól a csillagos égig

2023. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem de mondta hogy majd sor kerül rá.. de jó lenne tudni mire számíthatok.. hogy kalkulaljak..
2023. aug. 16. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen amúgy részletfizetés is lehetséges, stb.

Az a baj, hogy körülbelüli összeget se tudok neked mondani, mert még egy városon belül is hatalmas különbségek vannak..

Azzal meg sajnos nem leszel előrébb, hogy nekem 5 éve 120.000 volt a készülék, meg mit tudom én.. 10.000/alkalom a húzás meg gumicsere.

2023. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy felnőtt vagy-e. Mert ha 18 alatt vagy akkor a TB támogatja. Amúgy meg nem lehet tudni, mert lehet éjszakaival meg lehet oldani, de lehet ragasztós kell. Ha ragasztós kell, akkor neked kell eldöntened, hogy sínt akarsz, fémet, porcelánt, esetleg azokat az átlátszó műanyag izéket. Ezen felül városa és orvosa is válogatja. Ez nem fogszabályozás, de most pl pont felhívtam egy fogászatot Pesten és 50 lett volna egy fogtömés. Ugyanez megyeszékhelyen 22.


Amúgy telefonálj körbe. Mindenhol tudni kéne mondaniuk egy kb árat.

2023. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2023. aug. 21. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!