Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Miért görcsölök annyira hogy...

Miért görcsölök annyira hogy már aludni sem tudok?

Figyelt kérdés

Annyira ideges vagyok hogy egy hét szünet után iskolába kell mennem, hogy nem tudok tőle aludni.Ez volt ősziszünetben is és a téliben is.Most is érzem hogy görcsöl a hasam és ideges vagyok.Alapból nem szeretem a sulimat de ez már túlzás.Általánosban semmi gondom nem volt vele ha iskolába kellett mennem.Inkább örültem neki.Most tényleg csak az osztálytársaim miatt vagyok ilyen ideges?

15/l



2013. ápr. 2. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami gond az osztálytársaiddal? Nem közösítenek ki? Vannak barátaid?


Szerintem egyébként nem kell ezt túlmisztifikálni. Vannak, akik idegesebb, izgulósabb típusok. Én is sokszor képes vagyok annyira felspanolni magam, hogy már nem tudok magammal mit kezdeni, pedig már 25 éves vagyok. Most legutóbb a munkahelyemen volt egy elég nagy probléma és már attól görcsbe rándult a gyomrom, ha eszembe jutott, hogy be kell mennem, pedig eddig szerettem a munkámat. Az lett a vége, hogy egyik nap nem tudtam bemenni, mert olyan hasmenésem lett a gyomoridegtől... Sajnos én ilyen típus vagyok, bár folyamatosan próbálok változtatni rajta. Minden fejben dől el, úgyhogy csak te tudsz magadon is segíteni!:)

2013. ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez. Én kb. fél ötkor aludtam el..:(

Miért nem szeretsz bejárni? Az osztálytársaid, tanárok, vagy miért?

2013. ápr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen sajnos benne van hogy nem szeretem az osztálytársaimat.Ennek ellenére mostmár megnyugodhatnék, mivel túl vagyok a felvételin és el is fogok menni.
2013. ápr. 3. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!