Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Lányok! Ti suliba visztek...

Lányok! Ti suliba visztek magatokkal betétet/tampont?

Figyelt kérdés

Ha igen,mibe viszitek? És mennyit?

Nekem most jött meg és kíváncsi vagyok :).

Kort is írjatok légyszi!



2013. ápr. 9. 19:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hiszen ott is kell cserélni :)

Általában 3-4 betétet és pár tampont (azt nem szoktam használni, csak ritkán). Kis, rózsaszín (de előtte fehér volt) pamut "zacsiban" ami még valami társasjátékhoz volt. :D Ez mindig a táskámban van. :)


16L

2013. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :). Nekem van egy kis obozom,a táskámon meg egy kisseb zseb cipzáros,de nem tudom,hogy hogy vegyem elő,mert az egész táskámat csak nem vihetem wcre,ha meg ott előveszem a teremben,akkor mindenki engem néz,mert pont fiúk között ülök :/
2013. ápr. 9. 19:49
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Bár már nem érint igazán a téma, rége vagy vittem a tását is a wc- be, és annak az "előterében" dobtam le, ott vettem ki tampont, vagy volt egy kis neszesszerem, tampon, betét, és labello volt benne. :)
2013. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is viszek magammal, bár én inkább tampont használok. Úgy szoktam csinálni, hogy bent a táskában veszem ki a tampon a neszeszerből, a markomba fogom, hogy ne látszódjon, aztán zsebre rakom. És ki a wc-be. Betéttel is meg lehet csinálni, bár nehezebb. Esetleg a táskában a tartójából kivéve belecsúsztathatnád egy könyvbe, fogod a könyvet, és kimész wcre. Vagy csak nemes egyszerűséggel a menzeszes tatyóval együtt mész wcre.
2013. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Én nem viszek magammal. Kövezzetek meg... de 145 éves az iskolám, benne 60 éves wc-vel... kajak, még a börtönökben is jobb a helyzet (ha egyáltalán rávisz a lélek, hogy elmenjek wc-re akkor is attól félek, hogy az egyik cső kivágódik a helyéről és agyonvág).... Ráadásul kakás, pisis, véres az összes ülőke, wc papír sincs.. egyáltalán nincsen gusztusom ott cserélni... De suliba indulás előtt 5 perccel cserélek itthon, meg ahogy hazaértem, az az első dolgom, hogy megyek a fürdőbe, lezuhanyozok és cserélem.
2013. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és 17/L
2013. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, természetesen. Ha nincs meg, akkor általában 1 vagy 2 van nálam, mondjuk ha megvan, akkor is max 3. :)

Csak betétet használok.

Táskámnak a belső zsebébe teszem, ott egyébként semmi mást nem tartok.

Ha ki akarom venni, akkor gyorsan belegyűröm a kezembe, és zsebrevágom, ahogy már írta valaki a tamponnal.


16L

2013. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én már ugyan dolgozom, de ugyanúgy problémás ez a dolog, mert fiú irodatársam van. Én vagy egy kis neszesszerben vagy egy szemüvegtokba teszem és azzal vonulok ki a wc-be, iskolás koromban volt egy pénztárcám, amiben 1-2 betétet tartottam csak, akkor azzal mentem ki.
2013. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Kinga1995 válasza:
100%

Á, nem inkább átázok... xD

Persze, h viszek! A táskámban és szépen táskástól vonulok wc-re.

2013. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy viszek, kb annyit ahány órám van aznap, így minden órára jut, mert sosem lehet tudni, legyen ha kell.

A táskámban tartom egy színes kis szütyőben, óra végén amikor elrakom a füzeteimet, kiszedek egyet, begyűröm a tenyerembe, zsebre rakom, majd irány a wc. Vagy ha nagy zsebem van, oda is teszek, nem látszik.

Zsepiszacskóba is tehetsz, azt pedig nem feltűnő wc-be vinni, főleg ha nincs wc papír.

Ja, betétet használok.

2013. ápr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!