Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit visztek be magatokkal?

Ti mit visztek be magatokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van szoptatós hálóingem 1 db, a másik kettő sima hálóing, de elölgombolós, nem kifejezetten szoptatós. Ti csak szoptatós hálóinget visztek be magatokkal vagy melltartót is? Abból sima is jó vagy nagyon muszáj a szoptatós fajta?


38+4hkm


2012. júl. 22. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs szoptatós hálóingem, nem is volt nagyobb gyereknél sem. Gombolós van, illetve ha tudsz felvenni piszok nadrágot, akkor egy kényelmes trilógia is jó. A szoptatós melltartó számomra hasznosabb volt, de ahelyett is volt, hogy csak sztreccs sportmelltartót viseltem.
2012. júl. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na, ezt jól leírtam (teleforól írok). Piszok nadrág-pizsama nadrág,
2012. júl. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Trilógia-trikó :-)
2012. júl. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt szoptatós hálóingem, hanem ilyen elölgombosakat vettem. Melltartóból jó a szoptatós szerintem (én olcsót vettem, kb 1000-1500 ft-osat). Itthon sokszor használtam sporttopot.

A sima melltartó nem annyira kényelmes szerintem, ha szoptatásról van szó.

2012. júl. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elölgombolós pizsikben voltam és szoptatós melltartóban.
2012. júl. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Babeli Zurzavar ***** válasza:

elolgombos haloinget vegyel,vagy ha van a parodnak vagy apukadnak rovidujju retro pizsi felsoje az is tokeletes egy rovidnacival.

a szoptatos melltartot en ket es fel honap alatt,miota megszuletett a mano nem hasznaltam. a triumphban vettem a varandossagom alatt egy merevito nelkuli melltartot,es kesobb par sportmelltartot kinaiban,teljesen bevalik. javaslom hogy akar szoptatos,akar merevito nelkuli sima melltartot vigyel magaddal mert elso babaskent en kellemetlenul ereztem magam ugy,hogy alvas utanra csupa tej lett a haloingem. es ha teheted ne csak 3 haloinggel indulj,en is ugy mentem es hianyzott meg legalabb egy vagy ketto. nagyon jo szulest Neked!

2012. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szoptatós hálóing bőven elég.Én úgy vagyok vele,hogy manapság már minden hülyeséget kitalálnak.Megvettem én is mindent amit a védőnő mondott,tudod miben szoptattam?Egy kisnadrág volt rajtam,és egy bő póló.Azért szülés után az emberek többsége nem,olyan friss,hogy állandóan ruhát cseréljen...Egyébként/nem mint vészmadár/,de lehet a kórházban még nem is indul be a tejed.Persze ettől kell cicire rakni,de ott komolyabb szoptatás,még nem hiszem,hogy lesz.Főleg,ha az ember császáros.

üdv,11 napos kislány anyukája

2012. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 3db sima hálóinget vittem amin volt felül gomb azok teljesen jók voltak. Szoptatós melltartót sem vettem,mert csak kiakasztottam a pántot és kész.
2012. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!