Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen eü. Betétet visztek...

Ti milyen eü. Betétet visztek magatokkal a kórházba?

Figyelt kérdés
és kb. mennyit?
2012. máj. 18. 07:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy csomag Tescós gyermekágyi betét, kábé 600 Ft, előző szülésnél bevált, felét használtam el körülbelül, aztán a rendes betétem, amit menzesznél szoktam, abból is 1 csomag.
2012. máj. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Always éjszakai betétet vittem be. Nekem jó volt.

2012. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Always-t vittem éjszakait, meg normált, de kaptunk a kórházban, így amit vittem nem nagyon használtam. Bella-t kaptunk elég vastag volt.
2012. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja egy csomag éjszakait, dupla csomag normált.
2012. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én always éjszakit vitte, egy dupla csomag szupert. Nekem kellett, elég erős volt a vérzésem!
2012. máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Dm-es Jessa (saját márkás) inkontinencia betétből a legnagyobbat. Egy csomagot vettem, ebben 10 db. van.

Nagyon változó, hogy mennyi kell. Első szülésem 3 hétig ilyet kellett használnom, a második szülés után viszont az a 10 db. elég is volt, utána más kicsit az átlagnál nagyobb (éjszakai) betét, majd a normál.

Viszont most kaptam egy fél zacskó TENA-t ajándékba, ami egy barátnőmnek nem fogyott el, így lesz tartalékom, és kipróbálom ezt a fajtát is, amit eddig még soha...

2012. máj. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tena ladyt vettem, kb. másfél csomagot használtam el.
2012. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Always éjszakait vittem egy csomaggal, meg 2 csomag normál betétet.
2012. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
TENA Ladyt vittem, nekem nagyon kellett is az első napokra, utána always éjszakai.
2012. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

TENA Ladyt viszek be, most hallottam, hogy vav olyan is, ami egyben van a bugyival, lehet, hogy megnézem, akkor nem kell az eldobhatós bugyival szerencsétlenkedni.

34 hetes kismama

2012. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!