Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Normális, hogy az új kerettant...

Mtk-2 kérdése:

Normális, hogy az új kerettanterv? Nemzeti tanterv? -nek köszönhetően az elsősöknek minden délelőtt 5 órájuk van, a mi osztályunk fél kettőkor vonul ebédelni.

Figyelt kérdés
Tavaly még délben vitték az elsősöket, hiszen ők még valójában "ovisok", délben már nagyon éhesek és fáradtak!
2013. szept. 3. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

"délben már nagyon éhesek és fáradtak!"


1 hét múlva megszokja, hogy fél kettőkor legyen éhes... Ugye a fenekét már egyedül törli ki?

2013. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem normális, hogy ennyi órájuk van. Nálunk egyik nap még 6 órájuk is van. Nálunk a tanítónéni azt mondta, hogy megoldja, hogy előbb egyenek, elviszi őket előbb ebédelni, aztán folytatják a tanulást. Még gyümölcsöt és kekszet is kért a szülőktől,hogy előbb tudjon nekik adni valamit, mert már nagyon éhesek voltak. Próbáljátok ti, szülők megkérni a tanítónénit.
2013. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ugyan erre gondoltam én is. Osztály-szinten kellene egy második tízórai szünet, ahol nincs udvarra rohangálás, hanem leülnek és esznek.

A keksz és gyümölcs minden nap bekerül a táskába, mert energiát ad.

Igen, én is úgy gondoltam, az első szülőin szóba hozom, hátha osztály szinten kitalálunk valamit.

2013. szept. 4. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most kezdem a gimit és 14:00 és 15:00 között ebédelek.:p

Van,hogy még órám van az ebéd után.Köszönhetően a minden napos tesi miatt,amire nem minden edzést fogadnak el.

2013. szept. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én most vagyok tizedikes, és egyáltalán nem panaszkodnék, ha csak 5órám lenne egy nap. ugyanis nekem ma pl. 9 volt.. :D ami azt jelenti, hogy 16:00-kor végeztem (7:45-kor kezdődik a tanítás). egy olyan napom nincs, amikor öt órám van. tavaly, kilencedikben sem volt. és mivel nagyon magas az iskolám színvonala, ha hazajövök, rögtön ülhetek le tanulni. én már most ki vagyok készülve, a sírás rám jön, ha arra gondolok, mi lesz majd akkor, mikor másnapra 3témazáróra is tanulnom kell. valószínűleg rossz jegyeim lesznek, ami azt jelenti, nem vesznek fel arra az egyetemre, amelyikre beakarok jutni, aka az egész életem el van cseszve. köszönöm, Magyarország!:D
2014. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!