Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy van, vagy nektek...

Nálatok hogy van, vagy nektek hogy kényelmesebb? Délben egy nagy alvás, vagy délelőtt és du. Is rövidebb alvás?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem jobb a 2x alvása,mintha 1x és csak nyávog estig.Délelött alszik 1-3órát,du 1-2t.Aztán du 3-5től már nem alszik este 9ig.Attól függ mikor vannak az alvásai,de nem is alszik már el a du-i alvás után.
2013. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
inkább 2 rövidebb, mint 1 hosszabb. Bár az én manómnál nem lehet kiszámitani. Minden nap másképp csinálja.
2013. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom már csak egyet alszik amit nem is bánok mert így lehet nagyokat sétálni meg játszani, kivéve ilyen dög melegbe...
2013. aug. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb az egyszeri alvás (ami nálunk 3,5-4 órás), arról nem beszélve, hogy nem is igényel többet a fiam, úgyhogy ez nem az én kényelmemen múlik.
2013. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom nagyon változóan alszik. Amikor dél után alszik el a reggeli keléstől számítva, akkor csak egyszer alszik olyan másfél órát. Ha meg korán alszik el, kb. 11 körül, akkor alszik még egyszer 5-6 között olyan 1 órát. Nem a kényelmen múlik, úgyis a babák döntik el :)!
2013. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező is tisztában van vele, hogy nem a kényelmen múlik, csak megkérdezte, kinek hogy kényelmesebb :D

Nem azt kérdezte, hogy kinek mennyit és hogyan alszik a gyerek.

2013. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Délben alszik, vagyis kb. 10-14 között, de 3,5 órát minimum.

Nekem így jobb is, mert szinte mindent megtudok csinálni, amíg alszik, alvás ellőtt délelőtt sétálunk, délután pedig játszik.

És ha vhova mennem kell (pl. most fogorvos), úgy kérem az időpontot, hogy aludjon és aki 'vigyáz' rá, könnyebb dolga van, mert csak itt kell lennie, ha vmire felébredne!

Most 1 éves.

2013. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ ki mennyi idős.... Én az egyszerinek örülök jobban majd.
2013. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább egy nagy alvás :) most 2x alszik,délelőtt 1 órát és délután másfelet,ilyenkor én is tudnék pihenni,sőt aludni,de mire lemegyek alfába már felkel... :)
2013. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább 1 nagy. Szerencsére meg is van. Így több időm van közben, ő meg rendesen kipiheni magát.
2013. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!