Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn kellett volna megjönnie...

Hétfőn kellett volna megjönnie, vasárnap délelött óta barnázok, olyan mint mikor máskor a mensi utolsó napján, kb negyede olyan a tamponnak, nagyon enyhe mensi szerű görcsök és hasszurka a bal oldalon. Baba lehet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Teszt? Mostmar lehetne.:-)
2013. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akár lehet, csinálj tesztet.
2013. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem merek még tesztet csinálni, annyi csalódás ért már, 8 hónapja próbálkozunk, máskor is barnáztam már, de akk a mensi előtt 1 napig, utána pedig szabályosan ömlöttem...de más tünetem nincs, csak álmosság, de az betudható fáradtságnak is...nyarlani vagyunk egyébként, és csak egy tesztem van, arra gondoltam pénteken reggel csinálom meg, 25ös érzékenységű, ha baba van akkor már kimutatja az is ugye?volt még valaki aki terhes volt és az első mensije nem maradt ki teljesen hanem igy barnázott?nem merem beleélni magam :(
2013. aug. 14. 10:43
 4/6 anonim ***** válasza:
már most is kimutatná, én tuti inkább csinálnék én utálom a bizonytalanságot. Mi 4 éve várjuk a babát de én amint van rá esély hogy kimutassa én csinálok tesztet, persze csak ha esélyesnek érzem a terheeséget. Én utálom a bizonytalanságot.
2013. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én terhes maradtam rendes 5 napos vérzéssel. Szóval ha ebből indulok ki, akármi lehet. De a teszt majd megmondja pár nap múlva. Addig próbálj meg türelmes lenni.
2013. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válazokat, délután ellőttem a 25-ös tesztet , nagyon nagyon halvány lett a második csík, nem is vagyok benne biztos h nem e csak beképzelem,pénteken reggel ujra próbálkozom...várok még tapasztalatokat :)
2013. aug. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!