Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Angliai anyukák: Mennyi...

Angliai anyukák: Mennyi egyenruhát vettetek iskolát kezdő gyerekeiteknek? Miután felveszik az egyik helyre, kapunk valami bővebb infót, hogy mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

Lányom jövőre kezdi a sulit, de már most elkezdtem azon agyalni, hogy mennyi egyenruhát is vegyek majd neki. Még tulajdonképpen nem is tudom, hogy melyik suliba lesz felvéve, és ott milyenek az egyenruhák, de körülbelül mindegyik sulinak ugyanolyanok, nem? Úgy értem, mindegyiknek van nadrág, szoknya, nyári ruha, blézer, pulóver...nem tudom, hogy testnevelés órára van e pl valami egyencucc.

Miből mennyit vettetek? Az ing és a póló is egyforma rajtuk?

Mennyibe kerülnek ezek körülbelül?

Azért is érdekelne, mert nem tudom, hogy ezek az egyenruhák mennyire tartós anyagból készülnek, meg nem tudom, hogy évközben lehet e utánrendelni.

Most jelentkeztünk, majd áprilisban értesítenek...gondolom mivel online van a jelentkezés, majd e-mailben értesítenek, jó lenne, ha postán is.

Valami prospektust kapunk majd a suliról, következő lépésekről?

Hogyan zajlik ez az egész, valaki töviről hegyire leírná?


2013. okt. 11. 17:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!