Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan ússzam meg a játékokat?

Hogyan ússzam meg a játékokat?

Figyelt kérdés
Szóval az egész annyi hogy tesi órán mindig focizunk, vagy lábteniszezünk és mindig én vagyok az osztály bénája. Egyszerűen halálfélelmem van a labdától, nem merek hozzáérni. Lenne valami mód arra, hogy megoldjam ezt? Vagy esetleg ne kelljen ezekben résztvennem? 13/f

2013. okt. 17. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
mi lenne, ha odamennél a tesitanárhoz és négyszemközt beszélnél vele a félelmedről? biztos kitalálna valamit. :)
2013. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is a te cipődben jártam, csak én lány vagyok. Ha nem akarsz a tanárnak szólni, akkor két ötletem van. Az egyik, hogy mint a válogatottunknál is észrevehetted, még a focipályán is lehet úgy tenni, mintha ott lennék, de mégsem, vagyis kerüld el a labdát.(lábtenisznél ugye ez nem kivitelezhető) A másik ötlet, hogy vedd viccesre a figurát, nagyítsd fel a "bénaságaidat", hidd el nagyon szerethetőek a viccesen ügyetlen emberek.

Középiskolában már könnyebb dolgom volt, hihetetlenül aranyos idős tesitanárunk volt, az osztályunk imádott röpizni, én meg voltam az örökös pontszámláló. (mondjuk akkor is visítottam és a fejemet védtem, amikor egy kósza labda felém közeledett)

Ja, és tesiből mindig ötös voltam, mert a labdajátékokon kívül azért nem volt gondom tesiből.

2013. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! A 2. válaszoló jókat írt. :)

Bár én már jó régen voltam veled egykorú, élénken élnek bennem a rémes tesiórák, mert a mi tanárunknak a kézilabda volt a mániája. Magam is „labdafóbiás” voltam, ráadásul volt két kézilabdás osztálytársunk is, akikhez folyton hasonlítgatott a tesitanár, szóval rémálom volt az egész. Egy idő után én direkt még bénábban csináltam a dolgokat, mint egyébként, kapuradobásnál pl. kb. magam elé ejtettem a labdát, a tanárnő tombolt, mondtam, elnézést, én ennyit tudok. :)

Középiskolában nálunk is normalizálódott a helyzet, mert bár a többség kosarazott, én megmondtam, hogy ezt nagyon nem szeretném, inkább futok nyolcvan kört, csak ne kelljen. A tesitanár megengedte, hogy „kondizni” menjek, és „csodák csodája” volt még pár ember, aki velem tartott.

2013. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Középiskolában,nálunk az volt a hagyomány,hogy a végzősöknek az utolsó évben nem kellett végigcsinálni a rendes programot tesiből,hanem egész évben röplabdázhattunk.Hát mondanom sem kell én ennek "nagyon"örültem.Mivel az osztályban rajtam kívül volt egy-két gyerek,aki nem szivesen röplabdázott,megbeszéltük a tanárral,hogy mi inkább mégis végigcsináljuk a rendes programot.A tanár rábólintott,aztán összesen kb 2x kiküldött minket az udvarra futni,ezen kívül egész évben a suli konditermében lógtunk és nem csináltunk semmit.

Szerintem próbáld megbeszélni a tanárral,hátha segít valami megoldást találni.

2013. okt. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 6 osztályos gimibe járok szóval lehet szerencsém van ha ilyen jók ezek a gimis tesitanárok :D Majd hétfőn beszélek a tanárral. A focival nincs sok gondom, ott mindig én vagyok a védő a haverom meg a kapus végigdumáljuk a meccset, ha jön valaki én nekirohanok mint valami hülye és 50%ban elesek a labdában, a nagyobb gond a lábtenisszel van.
2013. okt. 19. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon megértelek, én is rettegek a labdáktól. Most felmentésem van tesiből és ott kell ülnöm a padon, de ha kosárlabdás feladatokat csinál az osztáyl akkor kimenekülök inkább a teremből.:D Kicsit azért mos megynugodtam, hogy nem csak én félek a labdáktól :D
2013. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne vigyél tesifelzeretlést, és kész!Nálunk mindig beávlik! :D
2013. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!