Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon tudok valahol...

Miskolcon tudok valahol igényes használt játékokat venni? (6 hós a babánk) Vagy ha tudtok ajánlani konkrét játékokat, kézségfejlesztőt vagy hasonlót, akkor újonnan is szívesen megveszem, csak nincs semmi ötletem.

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 06:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hat hónapos babának mit akarsz még venni? Hagy, hogy egyedül játsszon plüssállatokkal, labdával.stb.

De később sem érdemes sok pénzt adni a készségfejlesztőnek hirdetett játékokra, mert as legtöbbje csak pénzlehúzás.

Legjobban akkor fejlődik a kreativitása, ha hagyod, hogy egyedül játsszon és jöjjön rá a játékok működésére. Pl. hogyan rakja egymásra a kockákat, tejfölös poharakat, Pet-palackokat,stb. Ezeket a játékokat megtanulja nyomogatni stb. De a legtöbb kisgyerek enélkül is megfigyel mindent és utánozza is. bekapcsolja a TV-t, vagy a számítógépet akkor is, ha nem tanítod rá.

2013. okt. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz a kérdésre válaszolni,akkor minek írsz? nem kértem kioktatást! azt veszek a gyereknek,amit jónak látok,ha felesleges,ha nem. készülnek játékok babáknak már újszülött kortól,szóval gondolom 6 hósnak is van már valami! nem rubik kockával vagy 2000 db-os puzzle-lel akarom meglepni,hanem korának megfelelő,színes,zenélő, csörgő-zörgő, mozgó játékkal.
2013. okt. 8. 07:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lányom kb. 8 hónapos korától nagyon szereti a formabedobós vödör formáit pakolgatni, fogdosni, esetleg ilyesmit beszerezhetnél. Én használtan vettem minimális áron vateráról. [link]
2013. okt. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

esetleg itt is körbenézhetsz, én vettem már tőlük néhány dolgot, szívesen adnak tanácsokat is: [link]

3. voltam

2013. okt. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. okt. 8. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e facebook profilod. Rengeteg miskolci klub van ahol adnak el szép állapotú használt játékokat kb. fele annyiért, mint az eredeti ára. Ilyen pl. a Miskolci anyikák csere-bere tere vagy a Tegyél vegyél miskolcon vagy a Miskolci anyukák boltocskája. Keress rá a Facen éscsatlakozz :)
2013. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ezeknek a kluboknak a nagy előnye, hogy nem kell a postával bajlódni, nincs postaköltség, mert miskolci személyes átvétel lehetséges a legtöbb esetben ;)
2013. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszike, megkeresem őket,csak az a baj,hogy nem vagyok miskolci :S remélem postáznak is,mert nekem drágább lenne a buszjegy,mint a posta :(
2013. okt. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!