Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi a személyes magánvéleményet...

Mi a személyes magánvéleményetek arról, hogy az iskolásoknak lovagolni kell tanulni?

Figyelt kérdés

Szomszéd országban a kisgyerekek táblagépet kapnak, a mieinknek meg lovagolni kell tanulni.

Felsőoktatásra, egészségügyre nincsen pénz, de a lovaglásra igen.

Ezt most tényleg nem értem.


2014. febr. 15. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Milyen iskolában kell lovagolni tanulni? Azért ez nem általános.
2014. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Bárcsak lányaim iskolájában is bevezetnék! Nagyon jó lenne!

Ezerszer inkább ezt választanám, mint a táblagép-nyomkodást...

2014. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó dolog, nekem tetszene.
2014. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Most nem azért, de egy kérdést miért kell lepontozni? Én pedagógus vagyok, de nem hallottam olyat, hogy minden iskolásnak menni kell lovagolni tanulni. Ti igen?
2014. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Ez valszeg csak nálatok van így, mert van rá lehetőség. Örülj neki.
2014. febr. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Kell??????

Ez mióta van így? Még nem hallottam róla.


Amúgy a mi sulinkban van lehetőség a lovaglásra, de nem kötelező. A fiam jár, mint ahogy a suli nagy része is és nagyon élvezik a gyerekek! Kint vannak a szabad levegőn és egy sor olyan dolgot csinálnak, amit a padban ülve nem lenne lehetőségük és én ennek nagyon örülök!

2 hetente 2 órát mennek lovagolni, aminek a nagy része ugyan nem lovon ülve telik, hanem gondozzák a lovakat és az istállót, viszont nagyon sokat tanulnak belőle.

Múlt héten meglátogatta őket a Hoffmann Rózsa (oktatási államtitkár) és állítólag nagyon tetszett neki, amit látott.

Szó esett róla, hogy az állam átvállalná a lovaglás díját, de hogy mindenkinek kötelezővé tennék, arról nem hallottam!


Mondjuk inkább ez, mint hogy egyenkocka legyen minden gyerek és már 6 évesen tablettel a kezükben járjanak suliba!

2014. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Bizony, az istállótakarításból sokat lehet tanulni.

Kétség sem férhet hozzá.

A táblagép nem rossz dolog, kímélné a gyerekek gerincét, nem kellene állandóan új könyveket venni.

2014. febr. 16. 15:30
 8/15 A kérdező kommentje:
2014. febr. 16. 15:31
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, személyes magánvéleményt kértél és az enyém az, hogy a lovaglást hasznosabbnak találom, mint a táblagép nyomkodását, ennyi.

Ha választanom kellene, gondolkodás nélkül az előbbit választanám.

Ettől függetlenül nem ítélek el senkit azért, mert ő máshogy gondolja...

2014. febr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nálunk nincs lováglási lehetöség pedig jó lene .
2014. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!