Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mi a személyes magánvéleményet...

Mi a személyes magánvéleményetek arról, hogy az iskolásoknak lovagolni kell tanulni?

Figyelt kérdés

Szomszéd országban a kisgyerekek táblagépet kapnak, a mieinknek meg lovagolni kell tanulni.

Felsőoktatásra, egészségügyre nincsen pénz, de a lovaglásra igen.

Ezt most tényleg nem értem.


2014. febr. 15. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
A táblagépet sem lehet ma már kikerülni, de ha az én fiam iskolájában lenne lovaglási lehetőség, pláne ingyen, a fenekemet verném a földhöz örömömben, mert lehet egyszerű vidéki vagyok, de szerintem is lehet tanulni az istállótakarításból... nem is keveset. Felelős állattartás.
2014. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Könyvek helyett táblagép?

Nem hiszem, hogy jót tesz a szemüknek, hogy állandóan azt nézik...százszor inkább a lovaglás

Semmi bajuk nem lenne egy kis istállótakarítástól, sőt

2014. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 TKI Ibolya ***** válasza:
62%
Az állatoktól szeretetet és hálát kapnak a gyerekek.Az istálló takarítással megtanulják a munka becsületét.Nem vagyok táblagép ellenes de inkább a friss levegő és egy érző állat ahol még a társaival is beszélgethet,mint kockulni a gép előtt némán.Előbb utóbb úgy is ott köt ki minden tizenéves.
2014. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát barátom.... igen, egy gyerek az istállótakarításból is tanul....


A mai gyerekek többsége egy aranyhörcsögöt sem tud életben tartani. Hiányzik a felelősségérzet.... Én komoly rajongója vagyok az elektronikus kütyüknek, de igen is menjenek ki a szabadba, gondozza a lovakat, takarítsa az istállót, lapátolja a szart.... És tudja, hogy ezt minden nap meg kell csinálnia, mert az a másik élőlény nem érzi jól magát, ha Ő nem végzi rendesen a dolgát....

2014. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A kérdésében már benne van a saját várva várt válasza. Hiába írja mindenki, hogy jó dolog, nem a véleményekre kíváncsi, hanem megerősítést várt, de nem kapta meg. Összefüggésbe hozza a felsőoktatás, az egészségügy helyzetét a lovaglással? A lovaglással? Nem a korrupcióval, csalásokkal, politikai pénzleosztásokkal, hanem a gyerekek lovagló oktatásával? Semmi sem nevel egészségesebb lelkületű gyerekeket, mint a természet, az állatok közelsége, mert ez a valódi élet, ebben kell majd élniük, és nem a virtuálisban. A tetteik valódi következményei, a felelősség, társas együttélés amit megtanulnak, nem pedig, hogy a kimondott dolgok kitörölhetők, cselekedetek visszavonhatók, vagy nicknév mögé bújva hazudozhatnak. Sajnálom, ez a magánvéleményem.
2014. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!