Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Telepy suli és Molnár Ferenc...

Telepy suli és Molnár Ferenc suli vélemény?

Figyelt kérdés
IX.ker.levő Telepy Károly ált.iskoláról és Molnár Ferenc (mester 19.) szeretnék véleményeket.jót és rosszat egyaránt.ha lehet olyan írjon főként akinek odajár a gyereke.
2014. márc. 4. 03:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem iskolás még a gyerekem, de sokat érdeklődtem a környékbeli iskolákról neten, szülőktől, még fejlesztő pedagógustól is.


Mindkettő "befogadó" iskola. Könnyű bejutni, ennélfogva a gyerekanyag is vegyes. Minden szempontból... A Telepy állítólag nagyon gáz, aki körzetileg oda tartozik, mindenki igyekszik menekülni.


A Molnár olyan átlag-szerű, de a felső tagozat már vacak. Alsóban se értem, három tagozat van, mindhárom alapjaiban felesleges az én véleményem szerint. Angol (első osztálytól, ami pedagógusként, ráadásul nyelvszakosként nekem egy agyrém), informatika (minek, ha tízévesen már le se lehet robbanatni a gyereket a számítógépről, ráadásul, mire felnő, a mai informatikai ismeretekkel semmit se ér), tesi (minek, ha mindennapos testnevelés van mindenhol?)

2014. márc. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!