Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tudtok abban segíteni, hogy...

Tudtok abban segíteni, hogy Budapesten hogy lehet ált. Iskolába gyereket beíratni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Párommal vidékiek vagyunk, de életvitel szerűen Budapesten élünk. Az állandó lakcímünk is vidékre szól. Itt szeretnénk a gyereket iskolába járatni.

Mi ennek a rendje, módja, menete?


2014. máj. 10. 08:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2014. máj. 12. 07:40
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Amit még az év közbeni átírátásról tudok, az az, hogy „próbanapokra” beültetik a gyerekeket, tehát 2-3 napig bejár az új suliba, és utána döntenek, hogy felveszik-e. (Ez elég béna dolog szerintem, ismerek gyereket, akit így nem vettek át valahová, pedig tök helyes, normális, de olyat is, akit felvettek, majd kiderült, hogy elég komoly gondok vannak vele. Szóval az ilyen próbanapokon az számít, mennyire tudja „eladni” magát a gyerek.)"


Ilyen baromságrol meg életemben nem hallottam. Milyen eszement elgondolás ez? Hol csinálnak ilyet?

2014. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

(a 10. vagyok újra, az utolsó hozzászólónak írom)


Ez kérlek szépen Budapesten van, egy egész jó környéken. Három iskoláról is tudom a környéken, hogy ilyen „próbanapos” rendszer van, az egyik suli a miénk, a mi osztályunkban is volt olyan, akit 3 nap után nem vették fel (olyan is, akit igen).

2014. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Faxa....
2014. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2014. máj. 20. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!