Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyit gyakoroltok nyáron a...

Mennyit gyakoroltok nyáron a gyerekkel, gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Mi nyáron Júniusban nem gyakoroltunk, de Júliustól elkezdtünk tanulni. Két felsősöm "csak" a kötelezőket olvassa, de az elsőssel úgy látom sokat kell gyúrni, ha jövőre jó bizit akarunk. Így az ajánlott Vuk-ból olvas egy lapnyit és még mellett matekozunk, írunk, szövegértünk.

2014. júl. 7. 14:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Szegény gyerekek...! :(
2014. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom, de sajnos ma már nem lehet nyáron csak pihenni. Elsőből kikerülve amúgy is kell valamennyit gyakorolni ahhoz, hogy ne felejtse el amit tanult. Ráadásul az elsősömnek volt egy matekpélda amit csak most sikerült megérteni.Pl. 18-?+4=9+7
2014. júl. 7. 14:55
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Olvass vekerdyt, ő sokat foglalkozik ezzel a kérdéssel!

Sztem a nyár legyen nyár, és elég ha augusztusban el kezdtek ráhangoldóni a sulira. Persze a kötelező olvasmánnyal haladni kell, de a többit én hanyagolnám a helyedben még.

2014. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

Én is Vekerdy-vel példálóznék.

Készítettek egy felmérést, hogy melyik gyerek teljesít jobban. Aki egyáltalán nem tanul a nyáron, vagy aki igen.

Eredmény: azok, akik gyakoroltak jobb eredményeket értek el. Az elején. Aztán felzárkóztak azok, akik nem tanultak, majd le is hagyták a nyáron gyakorlókat.

2014. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszamennek szeptemberben úgyis az ismétléssel kezdenek legalább 2-3 hetet ezzel foglalkoznak legalábbis nálunk ez megy 3 gyermekem van még a felsősök is ismételnek nem még az alsósok kötelezőt csak augusztusba kezdjük.
2014. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ma is lehet gyerek a gyerek, csak a teljesítménykényszeres szülőknek kellene visszavenniük az iramból és a gyerekek trenírozása helyett nekik kellene könyvet olvasniuk, amik azt vizsgálják a gyereknek mi a legjobb. Nem azt, hogy milyen számok mutatnak jól a bizonyítványban, vagy mivel lehet villogni a szomszéd néninek a boltban. Olvass! A gyerekeket meg hagyd élni! NYÁR VAN!
2014. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A fenti matekpéldával nyúzod az elsőst?? Szerintem elég ha két számot összead/kivon 20ig! Én is arra szavazok hagy hagyd élni, feltöltődni. És igen,olvass Vekerdyt.
2014. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak elsősöm van és nem tanulunk semennyit. Ha van kedve, csinál foglalkoztatókat, vagy olvas. Ez utóbbihoz szerencsére sokszor adódik hangulata, imád olvasni. Majd szeptemberben az első 2-3 heti ismétlés alatt átnéznek mindent, amit esetleg elfelejtettek, addig hadd pihenjen, ezért van a nyár. :)
2014. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
a kötelezőt olvassa csak a 2 iskolás fiam mást nem csinálunk .én azt a kis elsőst hagynám békén pihizni,játszani ,csak augsztus utolso hetében matekoznék vele.
2014. júl. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron ne tanuljon, esetleg csak augusztus végén, ha úgy érzi, hogy kell neki a gyakorlás. De tényleg az a jobb, ha a nyári szünetben pihen a gyerek.
2014. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!