Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős vagy alsós gyerekek...

Elsős vagy alsós gyerekek szülei: Bevált a táska amit vettetek?

Figyelt kérdés

Milyet vettetek és mennyiért?

Szerintetek a Hama táskák jók?


Most egy ilyen szettet tudnék venni teljesen újszerű állapotban 10 ezerért, megéri?

[link]


2015. jan. 12. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van :

[link]

Úgy rémlik 30-35ezer körül volt. Másodikos a lányom, nem a gondosságáról és rendszeretetéről híres, de ez szerencsére nem látszik sem a táskán, sem a kiegészítőin, mivel minőségi anyagokból készült.

Mi nagyon elégedettek vagyunk vele. Ahogy néztem, nagyon hasonló kialakítású az is, amit te kinéztél.

Könnyű, nagyon szuper a kialakítása, tágas, nagyon esztétikus és masszív.

A talp kialakításának köszönhetően hihetetlenül stabil, gyakorlatilag lehetetlen úgy ledobni a földre, hogy felboruljon. Mint egy keljfeljancsi. Mi nagyon elégedettek vagyunk vele.

Sok belső zsebbel, fényvisszaverőcsíkkal rendelkezik, az uzsitartó zseb izolált fóliával bélelt, így hidegen, illetve melegen lehet tartani az ételt benne.

Könnyű fel- és levenni, könnyedén állíthatóak a pántok is. "Lélegzik" a hátfala egy szelepnek köszönhetően, nem izzad bele a gyerek háta.

Nem volt olcsó, de nem sajnáltam érte a pénzt, mert nem 1 évre vásároltam, és abszolút beváltotta a hozzá fűzött reményeket.

Én a Hama más termékeivel is nagyon elégedett vagyok, véleményem szerint nem nagyon tudsz mellényúlni, ha azt választod.

2015. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Én is nézegettem ezt az unikornisos szettet, mert gyönyörű, sőt, még fel is próbálta a lányom, szerintem elég jól passzol, állítható, meg minden. Anyagminőségre is megbízhatónak tűnt! ... Csak nekünk drága sajnos, amit meg használtan láttam, az ütött-kopott volt.

A lányom mindenképpen valami lovasat szeretne, azrét amikor megláttam ezt a Buggymax szettet, nagyot dobbant a szívem, hogy talán szerencsénk lesz, és tényleg kaphat olyat, ami tetszik is neki, meg minőségi is!

2015. jan. 12. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Már biztosan késő. Én ennyi pénzt biztosan nem adnék táskára szinte biztos vagyok benne másodikban már nem akarja 3.ban nem lesz hajlandó ezt vinni. Én kettőt vettem egy Budmilt féláron 8000 ért meg egy másikat 4000 és ezt felváltva 4.ben is hordani fogja. A kicsi is kettővel indult neki az egyik 2700 volt a másik 1600 90százalékos leárazáskor vettem ezek kb.16000 táskák cukik 1-2 ban. de neki már 4 táskája lesz 3.- tól.
2015. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!