Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Félévi bizi. Ha mindenből...

Félévi bizi. Ha mindenből kitűnő a gyerek, akkor a szorgalma hogy lehet csak jó?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyannal megspékelve, hogy tanuláshoz való viszonya:ösztönzést igényel, ami hármast jelent? Fogadóórán a tanár csak úgy áradozott róla, odafigyel, jelentkezik, mindent tud...nincs miről beszélni! Azóta is csak ötösöket kapott, igaz van egy-két négyese, amiket év elején szerzett, de ezzel együtt mindenből ötös egyértelműen. Nem tagadom, kissé pofán vágott a dolog, nem tudom mire vélni, jövő héten beszélek is a tanárnővel. Na nem számonkérésként, hanem érdekel nagyon az oka!
2015. jan. 24. 23:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ált.isk. 2. osztály
2015. jan. 24. 23:24
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
lehet ahogy töltötte ki az ezredik bizit lehet a naplóval párhuzamban egy sorral lejjebb olvasott és onnanstól mindenkink másét írta
2015. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz vele! lehet, keveset jelentkezik órán, nem elég aktív.


A legkisebb fiam is 4-esszorgalmat kapott a 2. évvégi bizijébe a kitűnő mellé. Mondjuk ő tényleg lusta, csak nagyon okos.

2015. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Bammeg, kitűnő a gyereked egy ilyen poroszos-magoltatós, szar, elavult, életre nem felkészítő iskolarendszerben, és te a szorgalmán parázol? Ne már. Vagy ha igen, akkor ne éreztesd vele.

Amire gondolnék én: nem kedveli a tanár, esetleg csoportmunkában, szorgalmi háziban nem jeleskedik, úgy értem, nem vállal pluszmunkát.

2015. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, minden más stimmel...

A tájékoztatóban is minden hónapban példás volt a szorgalma...nagyon furcsa...

2015. jan. 24. 23:35
 6/15 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem éreztetem vele.

Az a gond, hogy ő tényleg szorgalmas, na a plusz házikért nyúzni kell, de megcsinálja... és látom rajta, hogy ez most rosszul esik neki.

2015. jan. 24. 23:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges, hogy csak simán elírták.
2015. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ez legyen a legkisebb gondod . szerintem .
2015. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 klopusz ***** válasza:
78%
Az én csemetém is kitűnő volt eddig, már ami a tantárgyakat illeti, szorgalma mégis négyes. De kit érdekel?
2015. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elírták..kérdezd meg! Majd írd meg mit mondtak.:)
2015. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!