Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akiknek nyári születésű a...

Akiknek nyári születésű a gyermeke. Engedtétek 6 évesen iskolába? Ha nem, akkor Ti nem akartátok vagy az óvoda/nev. Tan?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 08:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Június végén született a fiam, én engedtem, nem is volt gond, jól tanult.
2015. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Augusztus vegen szuletett, fel sem merult, h iskolaba menjen, eleve a kozepsocsoportot ketszer jarta, h egyutt ballagjon ezzel a csoporttal.
2015. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
én júliusi születésű vagyok. 7 évesen kezdtem az iskolát, de sokszor úgy éreztem jobb lett volna még egy évet halasztani. igazából csak a matekkal voltak gondjaim, mással nem.
2015. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Aug. közepén születtem, szeptemberben már kezdtem az iskolát 6 éves 2 hetesen, jól döntöttek, hogy beadtak - az ovoda mondta ki, hogy el kellene kezdeni, mert iskolaérett vagyok, szüleim nem tartottak vissza.
2015. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején engem az óvónők nem engedtek (aug. eleje), pedig az egyetlen "hibám" az volt, hogy kicsi vagyok és vékony, más tekintetben teljesen iskolaérett voltam.

1 év alatt sem lettem se nagyobb, se erősebb, viszont az egész általános alatt unatkoztam, mert előbb jártam, mint a többi gyerek.


Ha az én gyerekem is csak ebben marad majd le 6 éves korára, mint én, akkor engedni fogom.

2015. márc. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én engedtem, most 2.-os, már 5 évesen is unatkozott az oviban a foglalkozásokon.
2015. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mid a két gyerekem nyári. Én engedtem mindkettőt.
2015. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Július végi a lányom és nem engedtem , az ovoda engedte volna.Szerintem ráér , játszhat még egy kicsit. a Körzetes iskolánk iskolaotthonos , ráadásul kéttannyelvű, reggel 8-tól déluán 4-ig van tanitás, van , hogy csak 45 perc pihenő van napközben sz első osztályban. Szerintem egy alig 6 éves gyereknek ez igy sok, egész nap az iskolapadban.
2015. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mentek a zöld kezek 😊.


Én augusztusi vagyok, és 6 évesen kezdtem a sulit, pedig alacsony és vékony voltam/vagyok 😊. Kislányom júliusi születésű és ha úgy ítélik meg, szeretném, ha kezdene. De annyira azt mondják, hogy most teljesen más a suli.

2015. márc. 3. 09:57
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

7 évesen kezdte a középső lányom, jó döntés volt. Ő júliusi. Semmiről nem maradt le.


Közös döntés volt.

2015. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!