Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolai és óvodai étkeztetés...

Iskolai és óvodai étkeztetés díja visszajárna? 40. 000. -

Figyelt kérdés

Rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre jogosult vagyok tavalyi évre: 2012.09.17-2013.09.16-ig

idén pedig: 2013.09.17-2014.09.16-ig)

Ma értesültem egy szülőtől, hogy vissza kell igényelni, mert határozatom van, és ez jár nekem. Ő maga azt is mondta, hogy ezt az ovinak és iskolának is jeleznie kellett volna.


2012.09 havi étkezési díj: 17.730.- volt, csekken fizettem, ezt mennyire pofátlanság most visszaigényelnem a tavalyi óvodától?

illetve 2013. 09 és 10 havi étkezési díj összesen 23.750 melyet szintén csekken fizettem a suli felé.



2014. ápr. 1. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt biztos, nem tudod visszaigényelni. Főleg, hogy te hibáztál azzal, hogy nem jelenteted, nem ők, hogy pl duplán számolták. Tudod néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2014. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem én hibáztam :)


Az óvodában azért kelett csekken fizetnem, mert az önkormányzat hivatalosan az ovi felé küldi meg a határozatot, ami nem érkezett meg oda "időben2 ezért kérték, hogy a cseken fizessem be, de azt nem jelezték, hogy járna vissza, csak azt, hogy megérkezett hivatalból a határozat.


Az iskolában pedig idén azért kértek csekkes fizetést, mert év kezdetekor vette át egy másik iskola ennek is az étkezési ügyivel kapcsolatos dolgokat, ezért nagy kavalkád volt sulikezdésnél, de szintén nem jelezték, hogy ezt mikor hogyan kaphatom vissza, vagy visszajárna-ee

2014. ápr. 1. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!