Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Akiknek nyári születésű a...

Akiknek nyári születésű a gyermeke. Engedtétek 6 évesen iskolába? Ha nem, akkor Ti nem akartátok vagy az óvoda/nev. Tan?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 08:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusi gyerekem nem ment 6 évesen. Senki szerint nem volt érett.
2015. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat Nektek is😊.


Milyen téren nem volt érett? Nem figyelt, fáradékony volt, stb?

2015. márc. 4. 14:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok, azt nem irtam, itt is kozos dontes volt, agyilag, kommunikacioban, turelemben erett volt, de a finommotorika gyatra volt, es a kudarcturese is.

O egyebkent is nyugodt gyerek, siman elulte volna a negyvenot percet, de ket vonalat sem tudott huzni egymas melle, nem is volt hajlando leulni rajzolni.

Ez a nyaron nagyot fordult, most mar mozgalmas, szines rajzokat keszit, a logopediai foglalkozasokon megtanitottak a betukre, szamokra, hibatlanul, folyekonyan olvas, nyomtatott betukkel ir.

Nem bantam meg, h maradt, ma mar nem sir, h ugysem fog sikerulni, duheben nem vagja oda a gyurmat, ceruzat, szivesen tolti a foglalkoztatokat.

2015. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 xp ali ***** válasza:
Ált idősebbnek jó lenni az osztályban. :) De am. látni kell a gyereket. Érett az iskolára, vagy nem? Ezt itt neked senki sem tudja megmondani. Sztem azok véleményére hagyatkozz, akik minden nap látják őt, ezt tanulták ehhez értenek.
2015. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Augusztus végi születésü vagyok. A nagycsoportban a legmagasabb IQ-m volt. Az ovónők javasoltak az iskolába, de a döntést a szüleimre bízták. Mindig a legjobb három tanuló között voltam. Két főiskolai diplomám van, de minden osztályban én voltam az egyik legkisebb és az érdeklődésben mindig le voltam maradva a többi fiútól. Például később kezdtek el érdekelni a lányok. Sajnálom, hogy a szüleim nem vártak még egy évet. Azt tanácsolnám, hogy ne csak az értelmi képességeket nézd amikor döntesz, hanem azt is, hogy a társainál magasságban, testsúlyban és ÉRETTSÉGBEN el van-e maradva. Ha az iskolában unatkozni fog, akkor még mindig kereshetsz neki olyan délutáni elfoglaltságot, amely megfelelő leterheltséget ad neki.
2015. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is.


Súlyban biztos el lesz, mert most is kevesebb a súlya, mint kéne.

2015. márc. 10. 19:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Én május végi vagyok, nem maradtam az oviban +1 évet, mert eleve halálra untam magam. Sőt, az első osztály is csak eleinte volt izgalmas. Ha egy gyerek tud olvasni meg összeadni ovi végén, az csak nagyon jó tanító kezei alatt nem unja szét magát a suliban. Az ovit meg hagyjuk... :D
2015. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!