Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gyermekemet felvették és már...

Gyermekemet felvették és már be is írattam a "kiszemelt" iskolába, ami nem a körzetes iskolánk. Kell jeleznem a körzetes iskolának?

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt egy tájékoztató az Óvodában, ott azt mondták hogy nem kell jelezni, viszont ma olvastam egy cikket abban pedig az volt hogy igen, most kicsit elbizonytalanodtam.
2015. ápr. 21. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell, az intézmények lerendezik egymás között.
2015. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kell, bár lehet iskolája válogatja. Mi még nem megyünk suliba, de be kellett íratnom és vinnem kellett a papírt az oviból, hogy marad. Mikor mentem, egyből azt kérdezték, hogy másik iskola vagy oviba marad? Szóval ebből gondolom, de legegyszerűbb ha felhívod a körzetes sulit. Én azt se gondoltam, hogy így hogy marad be kell íratnom, de be kellett.
2015. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 évvel ezelőtt mi csak a nem körzetesbe mentünk beiratkozni. Szerencsére fel is vették, mivel épp a körzet határon lakunk :)

Ha nem vették volna fel, természetesen mentünk volna a körzetibe (ahova muszáj lett volna felvenniük) de így mi nem is vettük fel a kapcsolatot a körzeti iskolával.

2015. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kerülettől, várostól függ. Nálunk adnak papírt a választott iskolában, és azt kell bevinni a körzetesbe, de van ahol az iskolák lerendezik maguk között.
2015. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!