Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Azt szeretném kérdezni hogy...

Azt szeretném kérdezni hogy egy tanár átlagban mennyit keres?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 12:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Angol tanár de alsó tagozatban is szívesen tanítanèk.
2015. júl. 17. 20:20
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve jöttem el szülni, akkor 160-170ezer volt a nettóm. 11 éve vagyok angoltanár egy középiskolában. Az érettségiért plusz pénz jár, kb 2000ft/vizsgázó. Angoltanárra bőven van kereslet, mert minden iskolában tanítják, ráadásul magas óraszámban. Nézd meg a kozigallas.hu-t, ott fent van minden meghirdetett tanári állás. Előny az is, h általában nem kell egész osztályt tanítani.
2015. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszi hasznos nagyon
2015. júl. 18. 11:21
 14/26 anonim ***** válasza:
75%
Sok angol tanar van, de nem mindegyik jo. Gyerekszereto, talpraesett, fegyelmezni tudo es hatekony angol tanarra nagy a kereslet, csak sajnos egyre ritkabb az ilyen. (edesanyam intezmenyvezeto, ezert ismerem elegge ezeket a dolgokat)
2015. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Kösszönöm szèpen ez is hasznos
2015. júl. 19. 13:23
 16/26 gyilki ***** válasza:
Vagy szeresd csinálni vagy ne! A pénz miatt ne menj tanárnak és ne csinálj stresszes gyerekeket akik félnek majd tőled!
2015. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Attól függ mennyi ideje, mit tanít és milyen posztot foglal el
2015. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Szeretnèk tanítani ès szeretem a gyerekeket is azèrt gondoltam,hogy tanár szeretnèk lenni.Nem egy idegbeteg szemèly vagyok.
2015. júl. 20. 17:42
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Alsós gyerek szülőjeként én is azt mondom, nagy igény lenne jó nyelvtanárokra. Persze nyilván az iskolai nyelvoktatás nem csupán a tanáron múlik, hiszen sok a gyerek, kevés a nyelvre szánt óraszám általában.

De én azt tapasztaltam, fontos lenne itt is, hogy a megfelelő embert a megfelelő helyre tegyék az iskolákban. Van olyan, aki jól bánik a kicsikkel, és van, aki inkább a felős-középiskolás korosztállyal találja meg a hangot. Semmi gond, ha mindenkit olyanokhoz tesznek, akikkel elbír.

Azért írom ezt, mert a gyerekem sulijában lévő angoltanárnak sikerült sok gyerekbe olyan utálatot beleültetni a nyelvtanulással kapcsolatban, ami miatt szó szerint „elmenekítettük” tőle a gyerekeket. (Állítólag a nagyobbakkal jól kijön egyébként a tanár, lehet, csak akkor nem kéne kicsik közé engedni.)


Szóval hajrá, légy tanár, de ne hagyd, hogy olyat kelljen csinájon, amihez nincs érzéked/kedved, mert ebben a szakmában sajnos emberekkel „játszanak”.

2015. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Kösszönöm ezt a választ is ez is nagyon hasznos sajnos èn is találkoztam rossz angol tanárral de ő tanítani se tanított semmit csak bejárt a suliba mert muszály volt de most nagyon jó angol tanárjaim vannak szerencsère.Igen angol tanár szeretnèk lenni remèlem menni fog van pèldakèpem is ugyhogy motivációm is van.A gyerekkel tudni kell bánni akár kicsi akár nagy.A gyerekekkel nem megutáltatni kellene a tanulást hanem èrdekessè tenni.
2015. júl. 20. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!