Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit vigyen magaval gyermekem...

Mit vigyen magaval gyermekem a kollegiumba?

Figyelt kérdés
8/ bol kimaradt, jovoheten koltozik be a Salassagyarmati kollegiumba, csak meg nem tudom mit kell vennem neki meg.

2015. aug. 25. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
elvileg adnak listát.. egyébként ágynemu huzatot, torolkozot, tisztálkodo szereket, egy szekrényre akaszthato zsebes tartot (fogkefének, tusfurdonek, fésunek stb.) papucsot bentre..kb. ennyi.
2015. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, segitettel. Igen adtak listat, de csak arrol milyen fuzeteket kell venni.
2015. aug. 25. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
egyébként majd menetkozben még kiderulnek dolgok..volt akinek kontose volt, meg kis párnák pluszba..pléd és miegymás.. annak idején nekunk kellett vinni cserepesvirágot is, disziteni a szobát :DDD talán még evoeszkoz is jol jon, meg pohár..vállfák..
2015. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
koszike
2015. aug. 25. 11:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Sok helyen kérik, hogy fürdőköpenyt is vigyenek. Plusz alap gyógyszerek legyenek nála, a kolikban általán nagyon minimális a készlet. :) Lakat legyen a szekrényre, hogy zárni tudja - általában lakattal záródnak. Pléd pluszban jól jön, ha hideg van.

Kollégiumi nevelő vagyok, kérdezz nyugodtan, ha kiváncsi vagy még valamire. :)

2015. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekunk lakat hál isten nem kellett, kulcsosak voltak a szekrények. :)
2015. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4 évig voltam koleszos, próbálok leírni mindent.

- Ruhák

- kis törölköző, nagy törölköző, fürdőköpeny

- papucs a zuhanyhoz, papucs bentre

- piperecuccok

- alapvető gyógyszerek és kötszerek

- hajszárító

- tányér, evőeszközök, kis lábas, seprenyő, fakanál

- mosó és mosogatószerek, öbítő, vállfa, ruhaszárító (ha mos magára)

- esernyő, olló, körömápoló szett, lakat (jól jöhet), kalapács (szintén jól tud jönni)

- füldugó az alváshoz

Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2015. aug. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 9 évig voltam koleszos...de pl. kalapács nem kellett, mert semmit se tehettunk ki a falra..ugyhogy szogelni nem kellett. mosogép és konyha nem volt..ugyhogy a lábassal és mososzerrel semmire nem mentunk volna. :)
2015. aug. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Te nem mentél vele sokra, más kollégiumokban ez az alap..

2015. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Mosógép nem mindenhol van, de konyha az általában igen. Ha nem is tudnak normálisan mosni, én mindig mondtam, hogy egy kis mosószer, vagy folttisztitó lehet náluk, szeretik magukat összekenni, igy könnyen kijön. :)

2015. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!