Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nem tudtam menni a nyári...

Nem tudtam menni a nyári szülőire! Igy nem kaptam meg a listát amit venni kell. Mit vigyen 1.2. napon?

Figyelt kérdés

Első osztályos lessz,kedden évnyitó d.u. szülői. Na de kedd este nem tudom megvenni. Igy csak csütörtökön fogja bevinni.

Futólag találkoztam a tanárnővel,akkor annyit mondott hogy könyvet és füzetet adnak.


2015. aug. 25. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha könyvek, füzetek, tornacucc megvannak, akkor kell:


- vignetta, könyv-, füzetbekötő, ellenőrző-borító

- írószerek: grafitceruzák (HB), színesceruza, radír, faragó

- rajzra: 2 csomag rajzpapír (ált. félfamentes), 1 papírdosszié névvel, osztállyal, írólap, színespapír-készlet 1. oszt., festék, ecset, vizestálka, papírvágó olló, írólap, esetleg rajztábla (amibe a rajzpapírt rögzítik)

- szám- és jelkártya 1. oszt., hozzá tartó, számoló korong, órarend, papír óra


Hirtelen ennyi jut eszembe:-)

2015. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Betűkivágó, hozzá tartó, tolltartó, tisztasági csomag (kis törülköző, szappantartó, szappan.)


Próbáld meg felhívni a sulit, vagy valamelyik szülőt, ha ismersz közülük valakit. Egyébként semmi tragédia nem történik, ha csak csütörtökre sikerül beszerezni a dolgokat, ha írószereit, esetleg rajzcuccát megveszed előre, a füzetei megvannak, már ellesz egy napot a gyerkőc.

2015. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod valakitől elkérni? Volt ovis csoporttárs, vagy valaki? Hívd fel holnap az iskolát, kérdezd meg az iskolatitkárt, nem tud-e adni 1 példányt belőle. Ha most nincs is, megkérheted, hogy szóljon a tanítrónak, küldje el emailben.


Én biztos nem vennék semmit lista nélkül. Nálunk pl men kértek színes lapot, csak A/4-es origami lapot, nem kellett ellenőrző borító, mert nagy méretű volt, nem kellett gyurma, mert volt a sulinak, elsőben nem kértek festéket, de temperát igen, meghatározott számú, színű krepp papírt, kék tornanadrágot kértek, nem feketét, stb.

2015. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hivd fel sulit ,és kérdezd meg tudnak adni listát ,vagy menny be és kérj egyet .
2015. aug. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!