Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » SOS 1. osztályos kérdés! Hány...

SOS 1. osztályos kérdés! Hány db betűtartót vettél? 1-be 50 db fér, de van amelyk betűből több van.

Figyelt kérdés
Ill. A szám kártyákat elég ha befogom befőttes gumiba?
2015. szept. 6. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyet vettem a betűkhöz, amiket meg kellett venni és egyet a munkafüzetben lévőkhöz. Nem igazán értem a dolgot, én az összes A betűt betettem az A betűhöz a B betűt a B betűhöz és így tovább.
2015. szept. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Töprengjünk...használta azt a betűtartót valaki valaha? Mert nekem is volt 30 évvel ez előtt, de sose vettük elő a suliba, egy 10 hónap alatt megtanítottak olvasni anélkül.
2015. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egy és jó lesz a befőttesgumis megoldás is. Esetleg borítékba is teheted.

Kérte a tanítónő nálatok a betűtartót?

Az én gyerekem is elsős, náluk nem kell és én magam is elsős tanító vagyok és nem kértem.

A Gyöngybetűk című munkafüzethez, már ha Apáczais könyeik vannak, mellékletként járnak is ezek a kivágható betűk.

2015. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kérték a betűtartót, a betűket, plusz a gyöngybetűs melléklethez is kértek tartót. Hogy használják e majd, azt nem tudom.
2015. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kár, ha nem használják. Kiváló a hangkapcsolás gyakorlására (hogy a lll.....ó-ból összeálljon a ló), az írás előkészítésében is sokat segít, ha a gyerek a leírandó szó hangokra bontása után először kirakja a szót, itt javít ha kell, és csak ezután fog ténylegesen az íráshoz.
2015. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!